Шевченко веде переговори про продовження контракту зі збірною України

Чинна угода фахівця закінчується влітку

Шевченко веде переговори про продовження контракту зі збірною України
© УАФ. Андрій Шевченко

Тривають переговори про продовження контракту 43-річного головного тренера збірної України Андрія Шевченка із «синьо-жовтими».

«Контракт Андрія Шевченка зі збірної України закінчується влітку. Наскільки я знаю, переговори щодо його продовження йдуть. І я думаю, що вони спокійно завершаться, а Шевченко продовжить роботу з командою», — заявив журналіст Ігор Циганик в ефірі шоу «ПроЄвро».

Шевченко очолює збірну України з літа 2016-го року.

Раніше повідомлялося, що Євро-2020 перенесли на літо 2021-го року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — #FootballHub

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 20.03.2020 06:21
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    Очередной кормилец. В Милане стрёмно, значит пересидит в Киеве.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 19.03.2020 23:50
    +3
    Сейчас самое золотое время для тренеров сборных. Сиди дома, а з/п капает.
    turist86
    online
      turist86, 19.03.2020 22:12
    +6
    та все ясно - в Мілані цьогоріч точно не до футболу.
    в взагалі від добра добра не шукають
    Ruslan Cherney
      Ruslan Cherney, 19.03.2020 21:23
    +9
    Ще пару років назад я кричав що нііііі!!! Був в ах@уї від такої кандидатури..
    Зараз питаю - де тут треба підписати...!??
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 19.03.2020 21:05
    -20
    Коментар згорнуто. Показати
    Футбола нет, зачем тренер?
    dd dent
    online
      dd dent, 19.03.2020 21:04
    +14
    вот и чудненько
    dgurkis
    online
      dgurkis, 19.03.2020 20:45
    -16
    Афугенная новость! А что еще писать? Давай про Зюзю, приехал он или в Испании завис?
    dd dent
    online
      dd dent, 19.03.2020 21:04
    +14
    вот и чудненько
    Ruslan Cherney
      Ruslan Cherney, 19.03.2020 21:23
    +9
    Ще пару років назад я кричав що нііііі!!! Був в ах@уї від такої кандидатури..
    Зараз питаю - де тут треба підписати...!??
    turist86
    online
      turist86, 19.03.2020 22:12
    +6
    та все ясно - в Мілані цьогоріч точно не до футболу.
    в взагалі від добра добра не шукають
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 19.03.2020 23:50
    +3
    Сейчас самое золотое время для тренеров сборных. Сиди дома, а з/п капает.