Зіграно перший півфінальний матч чоловічого Кубка ЄКВ

У протистоянні двох російських клубів переміг новосибірський «Локомотив»

© CEV

Незважаючи на те, що через ситуацію з коронавірусом в трьох єврокубкових волейбольних турнірах зараз вимушена перерва, керівництво Європейської Конфедерації волейболу (ЄКВ) все ж прийняло рішення дозволити провести два півфінальні матчі в Кубку ЄКВ серед чоловіків (без глядачів), в яких зустрічаються два представника однієї країни. Це російські клуби «Локомотив» (Новосибірськ) і «Зеніт» (Санкт-Петербург). Перша гра відбулася сьогодні у Новосибірську.

Матч вийшов досить рівним і суперники всі чотири партії провели у завзятій боротьбі. Спершу господарі майданчика виграли дві партії 25:22 та 25:23. Потім волейболісти «Зеніту» зуміли один сет відіграти 23:25. Але в четвертій партії знову «Локомотив» був сильнішим 25:22 і, таким чином, досяг загальної перемоги в поєдинку з рахунком 3:1.

Слід зазначити, що в складах обох команд виступали не тільки гравці збірної Росії, а також дворазовий чемпіон світу, зв’язуючий «Локомотива» і збірної Польщі Фабіан Джизга і діагональний збірної Німеччини Георг Грозер («Зеніт»). Звернемо увагу і на те, що в матчі брав участь вихованець українського волейболу Костянтин Бакун, який вже понад 10 років виступає за різні російські клуби. Цього разу він приніс «Локомотиву» 11 очок.