ВІДЕО. Фанат дістав Вест Хем з голом Ярмоленка

Англійський клуб опублікував гол українського вінгера «Норвічу» у відповідь на численні прохання

ВІДЕО. Фанат дістав Вест Хем з голом Ярмоленка
© ФК Вест Хем. Андрій Ярмоленко

Англійський «Вест Хем», у складі якого виступає 30-річний український вінгер Андрій Ярмоленко, задовольнив численні прохання фаната під ніком stoneymaloney. Вболівальник активно просив опублікувати гол Ярмоленка у ворота «Норвіча».

У підсумку, «Вест Хем» здався, опублікувавши гол Ярмоленка в своєму твіттері.

«Наполегливість окупається, stoneymaloney», — прокоментували подію у «Вест Хемі».

Ярмоленко забив «Норвічу» в поєдинку 4-го туру АПЛ, який відбувся 31-го серпня. «Вест Хем» переміг з рахунком 2:0. Ярмоленко не грав за першу команду «Вест Хема» з минулого грудня через травму стегна.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Вест Хем

(196 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Михаил Степанов
      Михаил Степанов, 19.03.2020 11:48
    +3
    теперь Ярмоленко обязан угостить этого фана пивом!))
    kerch30
    online
      kerch30, 18.03.2020 20:05
    +1
    digsum, 18.03.2020 18:42
    Че это они ударение не тудыть ставят? ЯрмолЕнка
    Сабаленка
    Barlowold
      Barlowold, 18.03.2020 19:15
    -1
    © УАФ– М а ф і я! , 18.03.2020 18:29
    Фаната не научили Ютубом пользоваться? Зачем морочить голову? Просто захотелось чтоб о нём поговорили...
    Так это и есть Ярмоленко
    digsum
    online
      digsum, 18.03.2020 18:42
    +6
    Че это они ударение не тудыть ставят? ЯрмолЕнка
    vicktor5891
      vicktor5891, 18.03.2020 18:32
    +13
    Да это сам Ярмола на больничном развлекается
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 18.03.2020 18:29
    +12
    Фаната не научили Ютубом пользоваться? Зачем морочить голову? Просто захотелось чтоб о нём поговорили...
    vicktor5891
      vicktor5891, 18.03.2020 18:32
    +13
    Да это сам Ярмола на больничном развлекается
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 18.03.2020 18:29
    +12
    Фаната не научили Ютубом пользоваться? Зачем морочить голову? Просто захотелось чтоб о нём поговорили...
    digsum
    online
      digsum, 18.03.2020 18:42
    +6
    Че это они ударение не тудыть ставят? ЯрмолЕнка
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 19.03.2020 11:48
    +3
    теперь Ярмоленко обязан угостить этого фана пивом!))
    kerch30
    online
      kerch30, 18.03.2020 20:05
    +1