Ракицький та Ордець без роботи. Чемпіонат Росії теж призупинено

Керівники російського футболу прийняли рішення через коронавірус

Ракицький та Ордець без роботи. Чемпіонат Росії теж призупинено
© ФК Зеніт. Ярослав Ракицький

У Росії офіційно припинені футбольні змагання. Через пандемію коронавірусу керівники російського футболу прийняли рішення про призупинення всіх турнірів, включаючи Російську Прем'єр-лігу.

У рішенні Російського футбольного союзу сказано: «У зв'язку із загрозою поширення в Росії коронавірусної інфекції, призупинити з 17 березня 2020 року по 10 квітня 2020 року включно проведення всіх спортивних змагань з футболу, що проводяться під егідою РФС, в тому числі змагання, що організовуються або проводяться лігами, регіональними федераціями з футболу та їх об'єднаннями».

Рішення означає, що матчі 23-го і 24-го турів Російської Прем'єр-ліги не відбудуться в заплановані терміни.

В чемпіонаті Росії виступає 5 українських футболістів: Ярослав Ракицький, «Зеніт» якого лідирує в національному чемпіонаті, а також Іван Ордець, Олег Данченко, Денис Кулаков і Олександр Каплієнко.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Великий комбинатор
      Великий комбинатор, 17.03.2020 19:11
    0
    ракицкий женушке подпоет
    dd dent
    online
      dd dent, 17.03.2020 19:01
    +2
    sidor brens, 17.03.2020 18:27
    Было бы так, то ничего бы не писал. А то видать свербит каждый день.
    Та не, я только за шоб вообще не писали тут новости о раше и "беглецах"
    BekXan
      BekXan, 17.03.2020 18:39
    0
    Та вы шо? Орали что у них всё хорошо и ржали со всего мира.А сейчас +103 2 смертельных и больничку строят.Так это оф а не оф умножать на 10.
    sidor brens
    online
      sidor brens, 17.03.2020 18:27
    -6
    dd dent, 17.03.2020 16:38
    как-то пох, шо на рашу шо на этих баранов
    Было бы так, то ничего бы не писал. А то видать свербит каждый день.
    sidor brens
    online
      sidor brens, 17.03.2020 18:26
    -6
    Зенит чемпион!
    Letifer
      Letifer, 17.03.2020 17:33
    -3
    © УАФ– М а ф і я! , 17.03.2020 16:46
    Ничего, я думаю, семья голодать не будет. В конце концов, срусский мир придёт на помощь...
    Хоть камни с неба!
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 17.03.2020 16:57
    +2
    Мля, а я то думаю, де то ордець дівся?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 17.03.2020 16:46
    0
    Ничего, я думаю, семья голодать не будет. В конце концов, срусский мир придёт на помощь...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 17.03.2020 16:42
    -18
    Рака нужно декоммунизировать. Пересадить ему мозг свидомого Федецкого, бо той теж захистником був і використовувати його талант перших діагональних дальних передач та дальних ударів по воротах в інтересах нашої державницької збірної!
    dd dent
    online
      dd dent, 17.03.2020 16:38
    +6
    как-то пох, шо на рашу шо на этих баранов
    dd dent
    online
      dd dent, 17.03.2020 16:38
    +6
    как-то пох, шо на рашу шо на этих баранов
    dd dent
    online
      dd dent, 17.03.2020 19:01
    +2
    sidor brens, 17.03.2020 18:27
    Было бы так, то ничего бы не писал. А то видать свербит каждый день.
    Та не, я только за шоб вообще не писали тут новости о раше и "беглецах"
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 17.03.2020 16:57
    +2
    Мля, а я то думаю, де то ордець дівся?
    Великий комбинатор
      Великий комбинатор, 17.03.2020 19:11
    0
    ракицкий женушке подпоет
    BekXan
      BekXan, 17.03.2020 18:39
    0
    Та вы шо? Орали что у них всё хорошо и ржали со всего мира.А сейчас +103 2 смертельных и больничку строят.Так это оф а не оф умножать на 10.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 17.03.2020 16:46
    0
    Ничего, я думаю, семья голодать не будет. В конце концов, срусский мир придёт на помощь...