Що вирішить Андрій? Контракт Шевченка з укр. асоціацією закінчується влітку

Паоло Мальдіні хоче бачити українця коучем «Мілана» вже з липня 2020 року

Що вирішить Андрій? Контракт Шевченка з укр. асоціацією закінчується влітку
© УАФ. Андрій Шевченко

Контракт головного тренера збірної України Андрія Шевченка з Українською асоціацією футболу (УАФ) закінчується влітку 2020 року.

Планувалося, що Андрій буде очолювати збірну на Євро-2020, і подальше рішення буде прийматися за його підсумками.

Чутки активно сватали Шевченка в італійський клуб «Мілан», який лихоманить уже кілька років. Джерела повідомляли, що боси россонері в особі Паоло Мальдіні хочуть бачити українця коучем італійського клубу вже з липня 2020 року.

У зв'язку з переносом Євро-2020 на один рік, у Андрія Шевченка виникає дилема: продовжити контракт з УАФ ще на рік і провести Євро-2021 біля керма національної команди, або ж дочекатися закінчення контракту влітку 2020 року і перейти на роботу в клубному футболі.

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 17.03.2020 16:50
    +3
    Misha Mashkara, 17.03.2020 16:23
    На крайняк,він може працювати на два "фронти".
    Грубо кажучи збірну очікує само Євро+ збір перед Євро,коли вже не граються чемпіонати.
    Ще є Ліга Націй звісно,але там і так у хлопців має бути шалена мотивація із такими суперниками.
    На два фронти не треба, бо як відомо "За двома зайцями поженешся - жодного не впіймаєш"
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 17.03.2020 16:36
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Если продлевать, то уже до окончания отбора на ЧМ2022, который стартует раньше евро, но закончится позже.
    zac1310
    online
      zac1310, 17.03.2020 16:29
    +3
    Пусть остаётся в сборной! Он нам нужен там, я так думаю!
    delta475
      delta475, 17.03.2020 16:25
    +4
    Если он действительно нужен, то МИЛАН его дождется,не повторяй ошибки Блохина,доведи дело до логического завершения и Отечество будет благодарно.Успехов в 2021году
    Misha Mashkara
      Misha Mashkara, 17.03.2020 16:23
    +3
    На крайняк,він може працювати на два "фронти".
    Грубо кажучи збірну очікує само Євро+ збір перед Євро,коли вже не граються чемпіонати.
    Ще є Ліга Націй звісно,але там і так у хлопців має бути шалена мотивація із такими суперниками.
    dd dent
    online
      dd dent, 17.03.2020 16:20
    +7
    Дід Піхто , 17.03.2020 16:14
    В Милане в его услугах не заинтересованы, не надо выдавать желаемое за действительное. Шева останется в сборной и будет дальше продолжать исполнять все прихоти своего кума павелки
    чего? они физруков вроде гатузо назначали ж, а у шевы определенный уровень в сбу появился ж
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 17.03.2020 16:14
    -8
    В Милане в его услугах не заинтересованы, не надо выдавать желаемое за действительное. Шева останется в сборной и будет дальше продолжать исполнять все прихоти своего кума павелки
    axylinam
    online
      axylinam, 17.03.2020 16:10
    +6
    Трудный выбор для Шевченко,скорее всего останется в сборной Украины
    dd dent
    online
      dd dent, 17.03.2020 16:06
    +1
    50/50
    dd dent
    online
      dd dent, 17.03.2020 16:20
    +7
    Дід Піхто , 17.03.2020 16:14
    В Милане в его услугах не заинтересованы, не надо выдавать желаемое за действительное. Шева останется в сборной и будет дальше продолжать исполнять все прихоти своего кума павелки
    чего? они физруков вроде гатузо назначали ж, а у шевы определенный уровень в сбу появился ж
    axylinam
    online
      axylinam, 17.03.2020 16:10
    +6
    Трудный выбор для Шевченко,скорее всего останется в сборной Украины
    delta475
      delta475, 17.03.2020 16:25
    +4
    Если он действительно нужен, то МИЛАН его дождется,не повторяй ошибки Блохина,доведи дело до логического завершения и Отечество будет благодарно.Успехов в 2021году
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 17.03.2020 16:50
    +3
    Misha Mashkara, 17.03.2020 16:23
    На крайняк,він може працювати на два "фронти".
    Грубо кажучи збірну очікує само Євро+ збір перед Євро,коли вже не граються чемпіонати.
    Ще є Ліга Націй звісно,але там і так у хлопців має бути шалена мотивація із такими суперниками.
    На два фронти не треба, бо як відомо "За двома зайцями поженешся - жодного не впіймаєш"
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 17.03.2020 16:36
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Если продлевать, то уже до окончания отбора на ЧМ2022, который стартует раньше евро, но закончится позже.
    zac1310
    online
      zac1310, 17.03.2020 16:29
    +3
    Пусть остаётся в сборной! Он нам нужен там, я так думаю!
    Misha Mashkara
      Misha Mashkara, 17.03.2020 16:23
    +3
    На крайняк,він може працювати на два "фронти".
    Грубо кажучи збірну очікує само Євро+ збір перед Євро,коли вже не граються чемпіонати.
    Ще є Ліга Націй звісно,але там і так у хлопців має бути шалена мотивація із такими суперниками.
    dd dent
    online
      dd dent, 17.03.2020 16:06
    +1
    50/50