ВІДЕО. 30 років тому було прийнято одне з найсуперечливіших рішень в боксі

Рефері Річард Стіл назавжди увійшов в історію, кардинально змінивши результат бою Тейлор - Чавес

ВІДЕО. 30 років тому було прийнято одне з найсуперечливіших рішень в боксі
© HBO. Мелдрік Тейлор і Хуліо Сесар Чавес

17 березня 1990 року відбувся бій двох непереможених чемпіонів в 1-м напівсередній вазі - володаря поясу за версією WBA Хуліо Сезара Чавеса і чемпіона світу за версією IBF Мелдріка Тейлора.
 
Тейлор домінував весь поєдинок і вів за очками, але в кінцівці 12-го раунду Чавес затиснув противника в кутку і правим хуком відправив його в нокдаун. Тейлор встав на рахунок 5, але на питання рефері Річарда Стіла про готовність продовжувати бій не дав відповіді. Рефері зупинив бій, але рішення було дуже скандальним.
 
Поєдинок був визнаний «боєм року», а потім і «боєм десятиліття» за версією журналу The Ring.

ВІДЕО. Рівно 21 рік тому Динамо обіграло Реал і вийшло до півфіналу ЛЧ

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 27.03.2020 12:22
    0
    да уж....и такое может быть. рефери конечно выдал.
    1 секунда до конца боя оставалась, а он останавливает бой после такого себе нокдауна.
    рефери украл чистую победу у Мелдрика.
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 17.03.2020 21:44
    +3
    Алексей Хмиль, 17.03.2020 15:31
    Сьогодні судді в 90% випадків приймають такі рішення! Кому там труп хотілося побачити?
    В нормальных обстоятельствах- да, но такое редко происходит менее чем за 10 секунд до конца титульного унификационного боя. Тут боксеры, не дай рефери отмашку, в центр ринга бы снова выйти не успели.Так что при подобных обстоятельствах это была украденная победа в унификационном бою.
    Алексей Хмиль
      Алексей Хмиль, 17.03.2020 15:31
    +3
    Сьогодні судді в 90% випадків приймають такі рішення! Кому там труп хотілося побачити?
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 17.03.2020 21:44
    +3
    Алексей Хмиль, 17.03.2020 15:31
    Сьогодні судді в 90% випадків приймають такі рішення! Кому там труп хотілося побачити?
    В нормальных обстоятельствах- да, но такое редко происходит менее чем за 10 секунд до конца титульного унификационного боя. Тут боксеры, не дай рефери отмашку, в центр ринга бы снова выйти не успели.Так что при подобных обстоятельствах это была украденная победа в унификационном бою.
    Алексей Хмиль
      Алексей Хмиль, 17.03.2020 15:31
    +3
    Сьогодні судді в 90% випадків приймають такі рішення! Кому там труп хотілося побачити?
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 27.03.2020 12:22
    0
    да уж....и такое может быть. рефери конечно выдал.
    1 секунда до конца боя оставалась, а он останавливает бой после такого себе нокдауна.
    рефери украл чистую победу у Мелдрика.