Сьогодні УЄФА проведе екстрену зустріч. Які питання будуть вирішувати?

На порядку денному Євро і єврокубки

Сьогодні УЄФА проведе екстрену зустріч. Які питання будуть вирішувати?
© AS

Сьогодні УЄФА проведе відеоконференцію з 55 національними футбольними асоціаціями про подальшу долю європейського футболу.

Що обговорюватимуть

Турніри УЄФА. Євро-2020, Лігу чемпіонів і Лігу Європи.

Що буде з Євро

Турнір на 99% буде перенесений.

На коли перенесуть Євро

Один з варіантів - грудень. Називається в тому числі можливість повного скасування турніру. Але найреальніший варіант - літо 2021 року. Це дасть можливість усім національним чемпіонатів дограти поточний сезон і прийти в себе.

Що з Лігою чемпіонів і Лігою Європи

Розглядається варіант з проведенням чвертьфіналів, півфіналів та фіналу в форматі міні-турніру. 1/4 і 1/2 фіналу можуть пройти в один матч і в одному місті. Міні-турнір з ЛЧ може пройти в Стамбулі, а ЛЄ - у Гданську.

Чи вирішить ця зустріч проблеми?

Навряд чи. Все залежить від розвитку пандемії коронавірусу. Якщо вона не піде на спад, то ніякого футболу і ніякого спорту не буде.

Що з національними чемпіонатами

Це питання вирішують самі чемпіонати. Повідомляється, що на зустрічі УЄФА не обговорюватиме цю проблему. Національні першості самі повинні вирішувати, коли повертати футбол. Багато в чому це залежить від розвитку пандемії коронавірусу в конкретній країні.

Що в Україні

З огляду на посилення карантину в країні, очікується рішення УПЛ і УАФ про скасування матчів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 17.03.2020 14:55
    +1
    Хахахаха. Болельщики шлака думали что они уже сегодня чемпионами станут. А вот хер вам в вашу ржавую вагину
    Саша Яковенко
      Саша Яковенко, 17.03.2020 13:35
    +1
    Но самый реалистичный вариант - лето 2021 года.
    __________________________________________
    а в следующем году другой вирус. И привет.
    Bogdan Plisyuk
      Bogdan Plisyuk, 17.03.2020 12:12
    -5
    Дыркачи не Хило так подсуетились , заскочили в конце второго круга на второе место... вот что сила шуб животворящих делает, но надеюсь чем остановит таким как он есть на данный момент, а не после 22 тура
    kvv1404
    online
      kvv1404, 17.03.2020 12:08
    -2
    припиняти і переносити.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 17.03.2020 12:07
    -4
    УЕФА щось буде закривати,прииняти,ереносити,а тим часов в Китаї відновлюється чемпіонат країни з баскетболу.Нагадаю що ця зараза (світова паніка) почалася саме з Китаю.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 17.03.2020 11:39
    -5
    Frankov, 17.03.2020 11:02
    В Кащенко,это у тебя опущенного петуха пожизненный абонемент.А твой клоун зелёный,вчера перед олигархами давал концерт на бис.
    Чубака дырявожопая , ахахаха уже все , дозироваться типо тебя открестился, от зеленых продавцов собак ?
    Ох и переменчивые нравы в Кащенко
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 17.03.2020 11:39
    -4
    Виктор Иванов, 17.03.2020 11:05
    Это твой геморрой теперь. Но при чём ЭТО к теме? У тебя заворот мозгов?
    запорожская геморойная затычка
    -учи правила игры в покер
    -а к теме это или нет спроси у своего друга дебила Frankov, 17.03.2020 10:28 "
    -А что тебе интересно?Выйди в обменники глянь,олигархи сказали валить гривну и клоун радостно её валит.Посмотри на раду,сказали ставить нужного генпрокурора,и сегодня уже назначили любовницу портнова.Ну и вечеру примут продажу земли,гоям земля не нужна.
    и впредь ,когда пятак свой суешь ,стукнись головой
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 17.03.2020 11:05
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Иван Грозный, 17.03.2020 10:36
    Ирина Венедиктова любовница портнова?
    у тебя есть доказательства?
    курса по 28 у нас не было?валят это когда 62,а теперь 73
    Это твой геморрой теперь. Но при чём ЭТО к теме? У тебя заворот мозгов?
    Frankov
      Frankov, 17.03.2020 11:02
    -4
    jekаfunny, 17.03.2020 10:38
    Снова в кащенко пациентов веселящим газом лечат
    В Кащенко,это у тебя опущенного петуха пожизненный абонемент.А твой клоун зелёный,вчера перед олигархами давал концерт на бис.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 17.03.2020 10:38
    -1
    Снова в кащенко пациентов веселящим газом лечат
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 17.03.2020 10:36
    0
    Ирина Венедиктова любовница портнова?
    у тебя есть доказательства?
    курса по 28 у нас не было?валят это когда 62,а теперь 73
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 17.03.2020 10:21
    -1
    Виктор Иванов, 17.03.2020 09:14
    Вот когда закончат, тогда и обсудим. Интереснее что наши фунционеры решат? Я бы провёл "серебряный" матч Динамо-Заря. И всё... И я это ПЕРВЫЙ предложил. Запомните
    А я ПЕРВЫЙ догадался , что под ником "Виктор Иванов" скрывается настоящий Артем Франков!
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 17.03.2020 09:48
    -3
    присутствовал там ,если об отчете знаешь?
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 17.03.2020 09:37
    -5
    если ффу в случае не продолжения чемпионата объявит чемпионом шахтер-это будет самым позорным решением
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 17.03.2020 09:29
    -5
    Frankov, 17.03.2020 09:17
    Ну как,какой вопрос?Жмуркис же уже всё обьяснил,вся европа будет думать как оставить муSSарню на 3-ем месте.
    В Кащенко ввели карантин , иди вы все так же шатается между палатами ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 17.03.2020 09:28
    -5
    UKRAINE FAN, 17.03.2020 09:20
    А можно и за бронзу между 3 и 4!
    Типо ДК два матча должно играть ?
    Может ещё чтобы в 8 ром киевляне были , дабы шахтеровская публика была довольна ?
    ———
    Считаю это неправильно , но раз уж на то пошло, давайте тогда плей офф разыграем за 1-6 места . Все равно же по вашим словам шахтеру нету равных в чемпионате
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 17.03.2020 09:20
    -1
    Виктор Иванов, 17.03.2020 09:14
    Вот когда закончат, тогда и обсудим. Интереснее что наши фунционеры решат? Я бы провёл "серебряный" матч Динамо-Заря. И всё... И я это ПЕРВЫЙ предложил. Запомните
    А можно и за бронзу между 3 и 4!
    Frankov
      Frankov, 17.03.2020 09:17
    -7
    Ну как,какой вопрос?Жмуркис же уже всё обьяснил,вся европа будет думать как оставить муSSарню на 3-ем месте.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 17.03.2020 09:14
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот когда закончат, тогда и обсудим. Интереснее что наши фунционеры решат? Я бы провёл "серебряный" матч Динамо-Заря. И всё... И я это ПЕРВЫЙ предложил. Запомните
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 17.03.2020 14:55
    +1
    Хахахаха. Болельщики шлака думали что они уже сегодня чемпионами станут. А вот хер вам в вашу ржавую вагину
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 17.03.2020 13:35
    +1
    Но самый реалистичный вариант - лето 2021 года.
    __________________________________________
    а в следующем году другой вирус. И привет.
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 17.03.2020 10:36
    0
    Ирина Венедиктова любовница портнова?
    у тебя есть доказательства?
    курса по 28 у нас не было?валят это когда 62,а теперь 73