Рома та Аталанта стежать за Мудриком з Шахтаря

Талановитий вінгер знаходиться в полі зору клубів італійської Серії А

Рома та Аталанта стежать за Мудриком з Шахтаря
© ФК Шахтар. Михайло Мудрик

19-річний атакуючий півзахисник «Шахтаря» Михайло Мудрик зацікавив відразу два клуби італійської Серії А.

Повідомляється, що за Мудриком стежать «Рома» та «Аталанта». Ні для одного з клубів молодий українець не є пріоритетною трансферною метою на майбутнє літо, але в разі такої можливості клуби з Риму і Бергамо будуть готові обговорити з «Шахтарем» перехід Мудрика.

У нинішньому сезоні Михайло Мудрик виступає за молодіжку «Шахтаря», не провівши за першу команду «гірників» жодного офіційного матчу.

Нагадаємо, другу частину минулого сезону Мудрик провів в оренді в «Арсеналі-Київ», відзначившись 1 голом в 10 матчах УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Corriere dello Sport

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 16.03.2020 19:31
    +2
    так, за Матвиенко уже последили, теперь очередь последить за Мудриком
    samird
    online
      samird, 16.03.2020 19:28
    0
    kerch30, 16.03.2020 19:06
    и Ювентус
    Из села Большые Комары Мухосранского района?
    kerch30
    online
      kerch30, 16.03.2020 19:06
    0
    и Ювентус
    Саша Заливадний
      Саша Заливадний, 16.03.2020 18:43
    0
    *отстой*
    Саша Заливадний
      Саша Заливадний, 16.03.2020 18:42
    0
    Кому он нужен єтот Мудрик????оьстой полний!!!!
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 16.03.2020 17:58
    -2
    Ukraine Donetsk, 16.03.2020 16:33
    Поддерживаю. Сколько не смотрел его, так и не смог понять, что там увидело руководство шахты. Как по мне, так Сикан в разы интереснее и перспективнее. Начиная от возраста и заканчивая реальными голами на ЧМ.
    Он старается, очень работосмособный но толку от него на поле мало.
    digsum
      digsum, 16.03.2020 17:44
    -1
    fedd1979, 16.03.2020 17:35
    Хі-хі ))) 19-річний футболіст ніяким боком не проходить до складу "Шахтаря" (привіт якимось там "Аяксам" і Холландам), зате цікавить італійських лідерів. Ага, якраз.
    Скоро будет целая команда тех, кто не проходить до складу "Шахтаря", но спокойно заиграл где-то еще.
    fedd1979
      fedd1979, 16.03.2020 17:35
    +4
    Хі-хі ))) 19-річний футболіст ніяким боком не проходить до складу "Шахтаря" (привіт якимось там "Аяксам" і Холландам), зате цікавить італійських лідерів. Ага, якраз.
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 16.03.2020 16:33
    +5
    Т. Артём, 16.03.2020 15:53
    Никакой игрок. Просто смешно такую информацию читать. Арсенал наверно и вылетел потому что мудрыку шанс давал
    Поддерживаю. Сколько не смотрел его, так и не смог понять, что там увидело руководство шахты. Как по мне, так Сикан в разы интереснее и перспективнее. Начиная от возраста и заканчивая реальными голами на ЧМ.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 16.03.2020 15:53
    0
    Никакой игрок. Просто смешно такую информацию читать. Арсенал наверно и вылетел потому что мудрыку шанс давал
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 16.03.2020 16:33
    +5
    Т. Артём, 16.03.2020 15:53
    Никакой игрок. Просто смешно такую информацию читать. Арсенал наверно и вылетел потому что мудрыку шанс давал
    Поддерживаю. Сколько не смотрел его, так и не смог понять, что там увидело руководство шахты. Как по мне, так Сикан в разы интереснее и перспективнее. Начиная от возраста и заканчивая реальными голами на ЧМ.
    fedd1979
      fedd1979, 16.03.2020 17:35
    +4
    Хі-хі ))) 19-річний футболіст ніяким боком не проходить до складу "Шахтаря" (привіт якимось там "Аяксам" і Холландам), зате цікавить італійських лідерів. Ага, якраз.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 16.03.2020 19:31
    +2
    так, за Матвиенко уже последили, теперь очередь последить за Мудриком
    samird
    online
      samird, 16.03.2020 19:28
    0
    kerch30, 16.03.2020 19:06
    и Ювентус
    Из села Большые Комары Мухосранского района?
    kerch30
    online
      kerch30, 16.03.2020 19:06
    0
    и Ювентус
    Саша Заливадний
      Саша Заливадний, 16.03.2020 18:43
    0
    *отстой*
    Саша Заливадний
      Саша Заливадний, 16.03.2020 18:42
    0
    Кому он нужен єтот Мудрик????оьстой полний!!!!
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 16.03.2020 15:53
    0
    Никакой игрок. Просто смешно такую информацию читать. Арсенал наверно и вылетел потому что мудрыку шанс давал