Інформація про переобладнання готелів Роналду на лікарні була брехнею

Представник одного з готелів спростував неправдиві чутки

Інформація про переобладнання готелів Роналду на лікарні була брехнею
© Twitter

Португальські готелі, якими володіє форвард «Ювентуса» Кріштіану Роналду, не будуть переобладнані на лікарні.

Раніше іспанське видання Marca повідомило, що в готелях відкриються клініки для боротьби з епідемією коронавірусу. Всі вони будуть безкоштовними, а послуги персоналу оплатить сам Роналду.

Але через кілька годин Marca видалила новину зі свого сайту. Представник одного з готелів спростував інформацію в інтерв'ю RTL: «Ми залишаємося готелем. Ми не будемо клінікою. Це звичайний день, ми залишаємося і будемо залишатися готелем».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — RTL

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Roman Chekhovskyi
    online
      Roman Chekhovskyi, 16.03.2020 00:25
    +1
    Владимир Копяк, 15.03.2020 23:56
    Когда еще днем, я прочитал на сайте спорт.уа эту новость, у меня возникли громадные сомнения по этой новости,зная жлобство Рональдо и его патологическую зависимость от денег, о чем я и написал в коментах, что такого не может быть априори. Оказалось, что я был прав...
    Дятел. Поки нема жодної інфи що з хтось з футболістів дав гроші для боротьби з вірусом. Значить всі вони жлоби? Щодо Роналду то якби кожен має право вимагати підвищення зп чи умов контракту. Якщо ти терпіла який працює за три копійки то ок.
    І одне діло вимагати зп за свою роботу, а друге цю зп чемно зароблену витрачати. В Роналду ні з тим ні з іншим проблем нема.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 15.03.2020 23:56
    -4
    Когда еще днем, я прочитал на сайте спорт.уа эту новость, у меня возникли громадные сомнения по этой новости,зная жлобство Рональдо и его патологическую зависимость от денег, о чем я и написал в коментах, что такого не может быть априори. Оказалось, что я был прав...
    Roman Chekhovskyi
    online
      Roman Chekhovskyi, 15.03.2020 23:53
    +3
    DKTheBest2, 15.03.2020 23:13
    Ти би для початку почитав комменти в статті про те, що Роналду передав свої готелі під лікарні, а потім робив висновки, про дураків.
    Я згадав Мессі, маючи на те підстави.
    Ну там похвалили Роналду за цей вчинок. Тут виявилося що це фейк нювз. Що не робить Роналду бездушною скотинякою.
    А згадаю месі бо маю на то причини але не скажу які виглядає смішно і недоречо.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 15.03.2020 23:13
    -3
    Roman Chekhovskyi, 15.03.2020 22:34
    Дурак причому тут месі?
    Чому забовзяний? Роналду з готелем чи без нього зробив і до цього моменту дуже багато починаючи з 2004 року коли дав на гроші для жертв землетрусів, закінчуючи тим що відавав преміальні за лч і чє на благочинність.
    Не здивуюся якщо завтра ці новини дійдуть до КриРо і він виділить кошти.
    Юбд. Нова Пошта виділила 25млн грн для укр лікарень, що теж дуже круто
    Ти би для початку почитав комменти в статті про те, що Роналду передав свої готелі під лікарні, а потім робив висновки, про дураків.
    Я згадав Мессі, маючи на те підстави.
    Roman Chekhovskyi
    online
      Roman Chekhovskyi, 15.03.2020 22:34
    +3
    DKTheBest2, 15.03.2020 22:22
    А как все тут срались из-за этого.
    Наверняка найдётся кто-то, кто заявит, что это плохиш-Месси так "пропиарил" Роналду.
    А по-большому счету теперь Роналду просто обязан хоть один отель отдать под больницу.
    Дурак причому тут месі?
    Чому забовзяний? Роналду з готелем чи без нього зробив і до цього моменту дуже багато починаючи з 2004 року коли дав на гроші для жертв землетрусів, закінчуючи тим що відавав преміальні за лч і чє на благочинність.
    Не здивуюся якщо завтра ці новини дійдуть до КриРо і він виділить кошти.
    Юбд. Нова Пошта виділила 25млн грн для укр лікарень, що теж дуже круто
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 15.03.2020 22:22
    +2
    А как все тут срались из-за этого.
    Наверняка найдётся кто-то, кто заявит, что это плохиш-Месси так "пропиарил" Роналду.
    А по-большому счету теперь Роналду просто обязан хоть один отель отдать под больницу.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 15.03.2020 22:14
    +2
    Аха ха!!!
    Roman Chekhovskyi
    online
      Roman Chekhovskyi, 15.03.2020 23:53
    +3
    DKTheBest2, 15.03.2020 23:13
    Ти би для початку почитав комменти в статті про те, що Роналду передав свої готелі під лікарні, а потім робив висновки, про дураків.
    Я згадав Мессі, маючи на те підстави.
    Ну там похвалили Роналду за цей вчинок. Тут виявилося що це фейк нювз. Що не робить Роналду бездушною скотинякою.
    А згадаю месі бо маю на то причини але не скажу які виглядає смішно і недоречо.
    Roman Chekhovskyi
    online
      Roman Chekhovskyi, 15.03.2020 22:34
    +3
    DKTheBest2, 15.03.2020 22:22
    А как все тут срались из-за этого.
    Наверняка найдётся кто-то, кто заявит, что это плохиш-Месси так "пропиарил" Роналду.
    А по-большому счету теперь Роналду просто обязан хоть один отель отдать под больницу.
    Дурак причому тут месі?
    Чому забовзяний? Роналду з готелем чи без нього зробив і до цього моменту дуже багато починаючи з 2004 року коли дав на гроші для жертв землетрусів, закінчуючи тим що відавав преміальні за лч і чє на благочинність.
    Не здивуюся якщо завтра ці новини дійдуть до КриРо і він виділить кошти.
    Юбд. Нова Пошта виділила 25млн грн для укр лікарень, що теж дуже круто
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 15.03.2020 22:22
    +2
    А как все тут срались из-за этого.
    Наверняка найдётся кто-то, кто заявит, что это плохиш-Месси так "пропиарил" Роналду.
    А по-большому счету теперь Роналду просто обязан хоть один отель отдать под больницу.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 15.03.2020 22:14
    +2
    Аха ха!!!
    Roman Chekhovskyi
    online
      Roman Chekhovskyi, 16.03.2020 00:25
    +1
    Владимир Копяк, 15.03.2020 23:56
    Когда еще днем, я прочитал на сайте спорт.уа эту новость, у меня возникли громадные сомнения по этой новости,зная жлобство Рональдо и его патологическую зависимость от денег, о чем я и написал в коментах, что такого не может быть априори. Оказалось, что я был прав...
    Дятел. Поки нема жодної інфи що з хтось з футболістів дав гроші для боротьби з вірусом. Значить всі вони жлоби? Щодо Роналду то якби кожен має право вимагати підвищення зп чи умов контракту. Якщо ти терпіла який працює за три копійки то ок.
    І одне діло вимагати зп за свою роботу, а друге цю зп чемно зароблену витрачати. В Роналду ні з тим ні з іншим проблем нема.