ВІДЕО. Матч молодіжних команд в Росії закінчився великою бійкою

«Тамбов» та «Крилья Совєтов» не дограли матч 22-го туру першості Росії

6608
2
Twitter

Матч 22-го туру молодіжних команд чемпіонату Росії між «Тамбовом» і «Крильями Совєтов» завершився на 83-й хвилині за рахунку 1:1. У грі було п'ять вилучень (в тому числі, 4 – у Самари). «Крильям» буде зараховано технічну поразку.

На 77-й хвилині гравець самарського клубу жорстко сфолив на супернику, і між футболістами зав'язалася бійка. Суддя вилучив чотирьох гравців «Крильєв» і показав одну червону картку гравцеві «Тамбова». Також в підтрибунні приміщення був відправлений головний тренер самарців Володимир Кухлевскій.

Матч продовжився, але на 82-й хвилині арбітр зупинив гру і відвів команди з поля. Попередньо «Крильям» зараховано технічну поразку з рахунком 0:3.