Шахтар Вернидуба вийшов в півфінал кубка Білорусі

Клуб з Солігорська в чвертьфіналі обіграв Торпедо

2010
0
Шахтар Солігорск

У суботу, 14 березня, Шахтар Солігорськ на своєму полі обіграв Торпедо з рахунком 2:0 і вийшов до півфіналу кубка Білорусі. Перша гра завершилася також з рахунком 1:0 на користь команди Юрія Вернидуба.

Після матчу український наставник залишився задоволений результатом: «Гру трошки погода зіпсувала. Перший тайм можна розділити на два етапи. Перші 20 хвилин пройшли з нашою перевагою, атакували. А потім за рахунок того, що вітер був в нашу сторону десь підсіли, «Торпедо» подало поспіль п'ять кутових. А якщо є в команді гравець, що подає, він виконує небезпечно. Проте, ми вистояли.

А в другому таймі, я думаю, було повне територіальну й ігрову перевагу. Забили два м'ячі, могли забити набагато більше. Просто не вистачило майстерності у виконанні цих моментів».