ЮЧЄ-2020 з біатлону. Українка Бех виграла золото в спринті

Катерина Бех провела найкращу гонку в сезоні

ЮЧЄ-2020 з біатлону. Українка Бех виграла золото в спринті
© biathlonworld.com. Катерина Бех

У четвер, 12 березня, в австрійському Хохфільцені в рамках юніорського чемпіонату Європи відбулася спринтерська гонка у юніорок. Українка Катерина Бех, яка в 2019 році виграла два золота на юніорському чемпіонаті світу, цього разу стала чемпіонкою Європи.

З одним промахом в пасиві Бех здобула впевнену перемогу і буде мати відмінні шанси повторити успіх в гонці переслідування. Варто відзначити, що єдину мішень Катерина не закрила останнім пострілом на стрільбі стоячи.

Склали компанію українці на п'єдесталі пошани француженка Лаура Буко і росіянка Анастасія Шевченко, які закрили всі мішені.

Що стосується інших українок, то Анастасія Рассказова пробігла два кола штрафу і зайняла 24 місце, а Юлія Городна і Оксана Москаленко не закрили по три мішені і опинилися за межами топ-40.

Результати гонки:

1.  Катерина Бех (0+1)  24:50,2
2.  Лаура Буко (0+0)  +21,4
3.  Анастасія Шевченко (0+0)  +33,5
...
24.  Анастасія Рассказова (1+1)  +2:08,7
41.  Юлія Городна (1+2)  +3:17,3
49.  Оксана Москаленко (1+2)  +3:56,6

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Мирослав Костирко
      Мирослав Костирко, 12.03.2020 15:58
    +15
    Den96, 12.03.2020 15:30
    Из России
    Ну яка ж це Росія??? Чули про "Зелений клин"? Хабаровськ навіть був столицею Української далекосхідної республіки, яка поки що окупована Росією.
    Ruud
      Ruud, 12.03.2020 15:35
    +9
    молодчинка какая!
    Александр Лещенко
      Александр Лещенко, 12.03.2020 15:33
    +1
    Благодаря "натурализации" Абрамовой и Панфиловой в сборную Украины - получили качественного тренера-преподавателя в ДЮСШ, кого выбросили со сборной...
    Den96
      Den96, 12.03.2020 15:30
    +3
    Александр Лещенко, 12.03.2020 15:30
    Молодец! Ну ОЧЧЧЕЕЕНННЬ хочу узнать в какой ДЮСШ УКРАИНЫ она обучалась??? Или снова легионеры из России?... https://www.biathlon.com.ua/profile/5006-ekaterina-beh
    Из России
    Александр Лещенко
      Александр Лещенко, 12.03.2020 15:30
    -5
    Молодец! Ну ОЧЧЧЕЕЕНННЬ хочу узнать в какой ДЮСШ УКРАИНЫ она обучалась??? Или снова легионеры из России?... https://www.biathlon.com.ua/profile/5006-ekaterina-beh
    ihor7003
    online
      ihor7003, 12.03.2020 15:28
    +11
    Не зря натурализировали! Или опять найдутся умники кто против?
    axylinam
    online
      axylinam, 12.03.2020 15:25
    +16
    Молодчинка Бех,скорость очень хорошая,осталось подтянуть стрельбу,перспективы для взрослого биатлона есть
    axylinam
    online
      axylinam, 12.03.2020 15:25
    +16
    Молодчинка Бех,скорость очень хорошая,осталось подтянуть стрельбу,перспективы для взрослого биатлона есть
    Мирослав Костирко
      Мирослав Костирко, 12.03.2020 15:58
    +15
    Den96, 12.03.2020 15:30
    Из России
    Ну яка ж це Росія??? Чули про "Зелений клин"? Хабаровськ навіть був столицею Української далекосхідної республіки, яка поки що окупована Росією.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 12.03.2020 15:28
    +11
    Не зря натурализировали! Или опять найдутся умники кто против?
    Ruud
      Ruud, 12.03.2020 15:35
    +9
    молодчинка какая!
    Den96
      Den96, 12.03.2020 15:30
    +3