КЛИЧКО: «За недотримання карантину загрожує кримінальна відповідальність»

Мер Києва попередив про важливість дотримання протиепідемічних заходів

КЛИЧКО: «За недотримання карантину загрожує кримінальна відповідальність»
© aif.ua. Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко розповів про важливість дотримання протиепідемічних заходів.
 
«Сьогодні в столиці перший день діють обмежувальні заходи. Ввели ми їх на попередження, щоб убезпечити жителів міста від можливого зараження коронавірусом.
 
Київ живе і працює, але дещо в інших умовах. І я вдячний киянам за розуміння, за відповідальне ставлення до свого здоров'я та безпеки оточуючих.
 
Тим організаціям, установам, які буде намагатися не дотримуватися протиепідемічних заходів, нагадаю, загрожує адміністративна або кримінальна відповідальність», - сказав Кличко.

Раніше повідомлялося, що уряд України ввів карантин на території всієї країни.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Couch
      Couch, 12.03.2020 16:48
    +1
    Кличко застроил весь Киев коробками в виде домов, получая бешанные гонорары за решения и не сидит а тут ещё говорит что то...
    Чалый Павел
      Чалый Павел, 12.03.2020 15:42
    +1
    kot_sumy, 12.03.2020 14:33
    А там шо их две?
    Три из которых - уголовные.
    kot_sumy
      kot_sumy, 12.03.2020 14:33
    +1
    Виктор Иванов, 12.03.2020 13:54
    А по какой статье УК будет наступать ответственность?
    А там шо их две?
    Павел Рева
      Павел Рева, 12.03.2020 14:30
    0
    А какого эта новость на спортивном ресурсе ?
    Alex__Romanov
      Alex__Romanov, 12.03.2020 14:26
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Сразу расстрел давай уже.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 12.03.2020 13:54
    +4
    А по какой статье УК будет наступать ответственность?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 12.03.2020 13:54
    +4
    А по какой статье УК будет наступать ответственность?
    Alex__Romanov
      Alex__Romanov, 12.03.2020 14:26
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Сразу расстрел давай уже.
    Couch
      Couch, 12.03.2020 16:48
    +1
    Кличко застроил весь Киев коробками в виде домов, получая бешанные гонорары за решения и не сидит а тут ещё говорит что то...
    Чалый Павел
      Чалый Павел, 12.03.2020 15:42
    +1
    kot_sumy, 12.03.2020 14:33
    А там шо их две?
    Три из которых - уголовные.
    kot_sumy
      kot_sumy, 12.03.2020 14:33
    +1
    Виктор Иванов, 12.03.2020 13:54
    А по какой статье УК будет наступать ответственность?
    А там шо их две?
    Павел Рева
      Павел Рева, 12.03.2020 14:30
    0
    А какого эта новость на спортивном ресурсе ?