Захисник Ювентуса Ругані підхопив коронавірус

Футболіст ізольований відповідно до закону

Захисник Ювентуса Ругані підхопив коронавірус
© Eurosport. Даніеле Ругані

У 25-річного італійського захисника «Ювентуса» Даніеле Ругані діагностовано зараження коронавірусом COVID-19.

«У футболіста Даніеле Ругані позитивний результат на зараження коронавірусом COVID-19. В даний час захворювання протікає безсимптомно.

Футбольний клуб «Ювентус» проводить всі необхідні процедури ізоляції, яких вимагає закон, включаючи виявлення тих, хто контактував із Ругані», — свідчить офіційна заява клубу.

У поточному сезоні Ругані провів за «Ювентус» 7 матчів у всіх турнірах. Контракт футболіста з туринським клубом розрахований до літа 2024-го року.

В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Ювентусу» протистоїть французький «Ліон». Матч-відповідь запланований у вівторок, 17-го березня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Ювентус

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 12.03.2020 20:03
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 12.03.2020 11:50
    А він там кашляв?
    цілував їх в десна
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 12.03.2020 11:50
    +1
    Поручик Ржевский, 12.03.2020 01:33
    А где новость про президента Олимпиакоса?
    После матча с Арсеналом он зашёл в раздевалку к лондонцам и поблагодарил за красивую игру.
    А потом выяснилось, что он больной коронавирусом...
    А він там кашляв?
    ManUtd
    online
      ManUtd, 12.03.2020 01:35
    +2
    Поручик Ржевский, 12.03.2020 01:33
    А где новость про президента Олимпиакоса?
    После матча с Арсеналом он зашёл в раздевалку к лондонцам и поблагодарил за красивую игру.
    А потом выяснилось, что он больной коронавирусом...
    Я удивлен, что Олимпиакос без соблюдения карантина завтра собирается играть в ЛЕ
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 12.03.2020 01:33
    +6
    А где новость про президента Олимпиакоса?
    После матча с Арсеналом он зашёл в раздевалку к лондонцам и поблагодарил за красивую игру.
    А потом выяснилось, что он больной коронавирусом...
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 12.03.2020 01:33
    +6
    А где новость про президента Олимпиакоса?
    После матча с Арсеналом он зашёл в раздевалку к лондонцам и поблагодарил за красивую игру.
    А потом выяснилось, что он больной коронавирусом...
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 12.03.2020 20:03
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 12.03.2020 11:50
    А він там кашляв?
    цілував їх в десна
    ManUtd
    online
      ManUtd, 12.03.2020 01:35
    +2
    Поручик Ржевский, 12.03.2020 01:33
    А где новость про президента Олимпиакоса?
    После матча с Арсеналом он зашёл в раздевалку к лондонцам и поблагодарил за красивую игру.
    А потом выяснилось, что он больной коронавирусом...
    Я удивлен, что Олимпиакос без соблюдения карантина завтра собирается играть в ЛЕ
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 12.03.2020 11:50
    +1
    Поручик Ржевский, 12.03.2020 01:33
    А где новость про президента Олимпиакоса?
    После матча с Арсеналом он зашёл в раздевалку к лондонцам и поблагодарил за красивую игру.
    А потом выяснилось, что он больной коронавирусом...
    А він там кашляв?