| Оновлено 11 березня 2020, 09:21
961
0

Юліан НАГЕЛЬСМАНН: «У Лондоні ми зіграли краще»

Наставник «Лейпцига» прокоментував перемогу над «Тоттенхемом» в Лізі чемпіонів (3:0)

961
0
ФК Лейпциг. Юліан Нагельсманн

Головний тренер «Лейпцига» Юліан Нагельсманн підбив підсумки перемоги над «Тоттенхемом» (3:0) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Вважаю, що ми краще зіграли в Лондоні. Там ми краще контролювали м'яч, коли ним володіли. Ми мали проблеми в перші п'ять хвилин і в перші п'ять-десять хвилин після перерви, але я задоволений, адже у нас молода команда. У нас не все складається ідеально, але в цих двох найважливіших матчах ми відмінно впоралися.

Ми не думаємо про майбутнього суперника. Ми просто раді виходу до наступного раунду, а там хто дістанеться, той дістанеться. Хто б не дістався, ми постараємося перемогти. У нас конкурентоспроможна команда, яка хоче рухатися далі. Подивимося, що у нас вийде», — вважає Нагельсманн.

У першому матчі «Лейпциг» обіграв «Тоттенхем» з рахунком 1:0.