ФОТО. Роналдіньо заарештований в Парагваї за підробку паспорта

Легендарний футболіст потрапив у жахливу халепу

ФОТО. Роналдіньо заарештований в Парагваї за підробку паспорта
© Twitter. Роналдіньо

Володар «Золотого м'яча-2005» Роналдіньо заарештований в Парагваї за підробку паспорта.
 
Повідомляється, що колишнього гравця «Барселони» і збірної Бразилії заарештували на півроку разом з братом, за в'їзд на територію Парагваю за підробленими документами.
 
Захист наполягав на домашньому арешті, посилаючись на проблеми зі здоров'ям у Роналдіньо, але суд вирішив, що брати можуть втекти до Бразилії, яка не екстрадує своїх громадян Парагваю.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 14.03.2020 10:01
    +3
    Vitaliy Kishkan, 10.03.2020 02:20
    Ето пздц.я в шоке.вот играеш в футбол.ти звезда.а потом раз и никому не нужен....подделал и фиг с ним.пусть играет.таких людей садить ето капец
    А каких людей садить?
    Akella_147
    online
      Akella_147, 10.03.2020 09:00
    +2
    Неужели на нормальную даже липу денег нет🤔
    Alex Newman
      Alex Newman, 10.03.2020 03:04
    +3
    Спмое интересное это то, что на границе между Бразилией и Парагваем паспорт не нужен.
    Vitaliy Kishkan
      Vitaliy Kishkan, 10.03.2020 02:20
    -2
    Ето пздц.я в шоке.вот играеш в футбол.ти звезда.а потом раз и никому не нужен....подделал и фиг с ним.пусть играет.таких людей садить ето капец
    Kangoo Dingoo
      Kangoo Dingoo, 10.03.2020 00:09
    +2
    Пацан к успеху шел...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 09.03.2020 23:54
    +7
    Наркота? Другого объяснения не нахожу.
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 09.03.2020 23:08
    +2
    Мдааааа. А колись він... А я щось на Мілевського гнав.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 09.03.2020 23:54
    +7
    Наркота? Другого объяснения не нахожу.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 14.03.2020 10:01
    +3
    Vitaliy Kishkan, 10.03.2020 02:20
    Ето пздц.я в шоке.вот играеш в футбол.ти звезда.а потом раз и никому не нужен....подделал и фиг с ним.пусть играет.таких людей садить ето капец
    А каких людей садить?
    Alex Newman
    online
      Alex Newman, 10.03.2020 03:04
    +3
    Спмое интересное это то, что на границе между Бразилией и Парагваем паспорт не нужен.
    Akella_147
    online
      Akella_147, 10.03.2020 09:00
    +2
    Неужели на нормальную даже липу денег нет🤔
    Kangoo Dingoo
      Kangoo Dingoo, 10.03.2020 00:09
    +2
    Пацан к успеху шел...
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 09.03.2020 23:08
    +2
    Мдааааа. А колись він... А я щось на Мілевського гнав.