ВІДЕО. Павлов відзначився голом у другому матчі поспіль в чемпіонаті Сербії

На рахунку українського форварда вже 7 забитих м'ячів

ВІДЕО. Павлов відзначився голом у другому матчі поспіль в чемпіонаті Сербії
© ФК Вашаш. Євген Павлов

28-річний український нападник Євген Павлов, який виступає за «Раднік», відзначився голом у другому матчі поспіль в чемпіонаті Сербії.

У поєдинку 25-го туру проти клубу «Явор» українець відіграв 88 хвилин і забив один з м'ячів. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь «Радніка».

Для Павлова це 7-й гол в 15 матчах нинішнього чемпіонату Сербії. Також в цьому сезоні Євген записав на свій рахунок результативну передачу в національному Кубку.

Як українці в Європі виступають. Статистика в сезоні 2019/20

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 10.03.2020 09:08
    -1
    Alehandro, 10.03.2020 08:37
    Этот поц уже 6 лет как гражданство раши принял, а вы про него до сих пор новости постите как про украинского футболиста...
    Евгений Павлов
    Дата рождения: 12 марта 1991
    Гражданство: Украина
    Рост/Вес: 185/67
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 10.03.2020 08:56
    -1
    Alehandro, 10.03.2020 08:37
    Этот поц уже 6 лет как гражданство раши принял, а вы про него до сих пор новости постите как про украинского футболиста...
    Так и Лагно приняла гражданство РФ. Но она ведь львовянка.
    Alehandro
      Alehandro, 10.03.2020 08:37
    0
    Этот поц уже 6 лет как гражданство раши принял, а вы про него до сих пор новости постите как про украинского футболиста...
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 09.03.2020 20:37
    -1
    хуле минусуете, нелюди?
    Олег Судак
      Олег Судак, 09.03.2020 20:28
    +1
    Вова Чертрогатый, 09.03.2020 20:17
    Это сын Николая Павлова?
    Степана Павлова
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 09.03.2020 20:17
    -2
    Это сын Николая Павлова?
    Олег Судак
      Олег Судак, 09.03.2020 20:28
    +1
    Вова Чертрогатый, 09.03.2020 20:17
    Это сын Николая Павлова?
    Степана Павлова
    Alehandro
      Alehandro, 10.03.2020 08:37
    0
    Этот поц уже 6 лет как гражданство раши принял, а вы про него до сих пор новости постите как про украинского футболиста...