Організатори скасували тенісний турнір в Індіан-Веллсі

Турнір скасовано через випадки захворювання коронавірусом

Організатори скасували тенісний турнір в Індіан-Веллсі
© wtatennis.com

Стало відомо, що організатори великого тенісного турніру в американському Індіан-Веллсі прийняли рішення повністю скасувати змагання.

Причиною стало виявлення випадку захворювання коронавірусом недалеко від місця проведення турніру. Змагання в Каліфорнії мало розпочатися з 9-го березня.

Турнір в Індіан-Уеллсі вважається одним з найбільших в календарі WTA і ATP. Раніше турніри ATP Challenger в Південній Кореї перенесли на серпень, а турніри WTA 125k були скасовані в Китаї.

Також через вірус скасовуються або відкладаються спортивні змагання по всьому світу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — WTA

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Omen
    online
      Omen, 09.03.2020 18:48
    +3
    Почему не сделать соревнования просто без зрителей...
    Александр Ад
      Александр Ад, 09.03.2020 17:54
    -5
    Паникери давайті відмінімо всі змагання.Не будемо ходіти на роботу ,а сидіти в хаті и чекаті невідоме скількі , покі життя нє пройде...Як у Салтикова-Щедріна в казкі про премудрого пєскаря.....Господарі та спортсмени готувалісь,як можно так нехтувати,я вже молчу про глядачів...
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 09.03.2020 16:10
    -1
    HAMmerTIME, 09.03.2020 16:03
    Послушай врачей которые говорят, что к лету уже все забудут про этот вирус. Которые говорят, что умирают только старики и люди со слабым иммунитетом, остальные ВЫЛЕЧИВАЮТСЯ!!! Я ответил тому дурику на счёт в 100 раз. Если от обычного умирают в миллион раз больше, то про какие в 100 раз говорил этот идиот? ...Где ты видел, что фондовые рынки рухнули? На упавших акциях заработают потом в 100 раз больше. Дешёвая нефть тоже кому-то выгодна, а кому-то нет.
    это ватаны разгоняют панику)) работа в них такая) многие аналитики предупреждали, что параша будет запускать фейки) по поводу нефти..там конфликт параши и опек....не договорились....поэтому цены вниз))
    HAMmerTIME
      HAMmerTIME, 09.03.2020 16:03
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    digsum, 09.03.2020 15:47
    Какие такие силы могут развести самых богатых людей недополучать прибыль? Нефть рухнула, фондовые рынки рухнули.. У свиного гриппа 1900 умерших к 220 000 заболевших за 2009 год. Меньше 1 %. У коронавируса 3900 к 110 000 заболевших за 2 месяца. В три раза больше. И это еще не началась волна повторных заражений, которые будут убивать с большей вероятностью. А тупоголовые людишки - это те, которые все равно поедут в Италию - "билеты жеж куплены!"
    Послушай врачей которые говорят, что к лету уже все забудут про этот вирус. Которые говорят, что умирают только старики и люди со слабым иммунитетом, остальные ВЫЛЕЧИВАЮТСЯ!!! Я ответил тому дурику на счёт в 100 раз. Если от обычного умирают в миллион раз больше, то про какие в 100 раз говорил этот идиот? ...Где ты видел, что фондовые рынки рухнули? На упавших акциях заработают потом в 100 раз больше. Дешёвая нефть тоже кому-то выгодна, а кому-то нет.
    firstromario
      firstromario, 09.03.2020 15:57
    +2
    Andrey Kuzma, 09.03.2020 15:16
    Фейк. Де ви цю маячню побачили? Смертність вже в сто разів перевищила "звичайний" грип (наче це було колись ok?). Вже 5% у агресивного штаму в Європі та тільки зростає, коли не вистачає місць в інтенсивній терапії. За такі коменти треба судити вже.
    ну я б це відніс до перебільшення. так цифра в 5% є реальна, АЛЕ вона явно завищена тому що 80% людей має легкі симптоми. відповідно багато людей просто не тестують. правда десь по середині. звісно ігнорувати епідемію не можна. але головне не панікувати і мити руки.
    digsum
      digsum, 09.03.2020 15:47
    +7
    HAMmerTIME, 09.03.2020 15:33
    Какие в 100 раз, дятел? От обычного гриппа каждый год умирают миллионы людей! А от этого медицинского развода сколько?? Какие же тупоголовые людишки. Очередной раз их разводят как и со свинячим и куриным гриппом.
    Какие такие силы могут развести самых богатых людей недополучать прибыль? Нефть рухнула, фондовые рынки рухнули.. У свиного гриппа 1900 умерших к 220 000 заболевших за 2009 год. Меньше 1 %. У коронавируса 3900 к 110 000 заболевших за 2 месяца. В три раза больше. И это еще не началась волна повторных заражений, которые будут убивать с большей вероятностью. А тупоголовые людишки - это те, которые все равно поедут в Италию - "билеты жеж куплены!"
    HAMmerTIME
      HAMmerTIME, 09.03.2020 15:33
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Andrey Kuzma, 09.03.2020 15:16
    Фейк. Де ви цю маячню побачили? Смертність вже в сто разів перевищила "звичайний" грип (наче це було колись ok?). Вже 5% у агресивного штаму в Європі та тільки зростає, коли не вистачає місць в інтенсивній терапії. За такі коменти треба судити вже.
    Какие в 100 раз, дятел? От обычного гриппа каждый год умирают миллионы людей! А от этого медицинского развода сколько?? Какие же тупоголовые людишки. Очередной раз их разводят как и со свинячим и куриным гриппом.
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 09.03.2020 15:21
    +6
    Да мы все когда-то помрем, чего уж там. Пускай там матчи НБА и НХЛ в Калифорнии отменяют, чего уж там. В реальных условиях, если бояться, то нужно проводить турнир без зрителей и не ипать мозги. Многие мелкие теннисисты свои бабки потеряют, не говоря уже о рейтинговых очках, теннис не дешевый вид спорта, кто им все это компенсирует? ЖТА и АТП?
    digsum
      digsum, 09.03.2020 15:17
    +2
    digsum, 09.03.2020 15:17
    Антипрививочник и приверженец плоской Земли? До диванных скептиков никак не дойдет, что коронавирус - это из ряда вон выходящая ситуация, потому что: а - он чертовски заразен, б - очень длинный инкубационный период в 27 дней, в - иммунитет не вырабатывается. Гриппом ты можешь болеть раз в год, коронавирусом хоть каждые два месяца. Без карантинов и срочных мер он непобедим, круглый год будет ходить по планете!
    Это Michael Savchyn.
    digsum
      digsum, 09.03.2020 15:17
    +7
    Антипрививочник и приверженец плоской Земли? До диванных скептиков никак не дойдет, что коронавирус - это из ряда вон выходящая ситуация, потому что: а - он чертовски заразен, б - очень длинный инкубационный период в 27 дней, в - иммунитет не вырабатывается. Гриппом ты можешь болеть раз в год, коронавирусом хоть каждые два месяца. Без карантинов и срочных мер он непобедим, круглый год будет ходить по планете!
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 09.03.2020 15:16
    +3
    Michael Savchyn, 09.03.2020 14:56
    явно подуріли, там показники смертності буквально на декілька пунктів вище за звичайний грип
    Фейк. Де ви цю маячню побачили? Смертність вже в сто разів перевищила "звичайний" грип (наче це було колись ok?). Вже 5% у агресивного штаму в Європі та тільки зростає, коли не вистачає місць в інтенсивній терапії. За такі коменти треба судити вже.
    firstromario
      firstromario, 09.03.2020 15:01
    +6
    Michael Savchyn, 09.03.2020 14:56
    явно подуріли, там показники смертності буквально на декілька пунктів вище за звичайний грип
    з одної сторони правда. але з другої смертність серед старших людей і людей з ризиком досить висока. тут десь по середині реакція має бути. такий вірус погано ігнорувати, але і панікувати не треба.
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 09.03.2020 14:56
    -9
    явно подуріли, там показники смертності буквально на декілька пунктів вище за звичайний грип
    kollekciy
      kollekciy, 09.03.2020 13:01
    +5
    За рахунок втрати очок учасників минулорічного турніру, Катаріна Завацька потрапила по Live в першу сотню.
    digsum
      digsum, 09.03.2020 15:47
    +7
    HAMmerTIME, 09.03.2020 15:33
    Какие в 100 раз, дятел? От обычного гриппа каждый год умирают миллионы людей! А от этого медицинского развода сколько?? Какие же тупоголовые людишки. Очередной раз их разводят как и со свинячим и куриным гриппом.
    Какие такие силы могут развести самых богатых людей недополучать прибыль? Нефть рухнула, фондовые рынки рухнули.. У свиного гриппа 1900 умерших к 220 000 заболевших за 2009 год. Меньше 1 %. У коронавируса 3900 к 110 000 заболевших за 2 месяца. В три раза больше. И это еще не началась волна повторных заражений, которые будут убивать с большей вероятностью. А тупоголовые людишки - это те, которые все равно поедут в Италию - "билеты жеж куплены!"
    digsum
      digsum, 09.03.2020 15:17
    +7
    Антипрививочник и приверженец плоской Земли? До диванных скептиков никак не дойдет, что коронавирус - это из ряда вон выходящая ситуация, потому что: а - он чертовски заразен, б - очень длинный инкубационный период в 27 дней, в - иммунитет не вырабатывается. Гриппом ты можешь болеть раз в год, коронавирусом хоть каждые два месяца. Без карантинов и срочных мер он непобедим, круглый год будет ходить по планете!
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 09.03.2020 15:21
    +6
    Да мы все когда-то помрем, чего уж там. Пускай там матчи НБА и НХЛ в Калифорнии отменяют, чего уж там. В реальных условиях, если бояться, то нужно проводить турнир без зрителей и не ипать мозги. Многие мелкие теннисисты свои бабки потеряют, не говоря уже о рейтинговых очках, теннис не дешевый вид спорта, кто им все это компенсирует? ЖТА и АТП?
    firstromario
      firstromario, 09.03.2020 15:01
    +6
    Michael Savchyn, 09.03.2020 14:56
    явно подуріли, там показники смертності буквально на декілька пунктів вище за звичайний грип
    з одної сторони правда. але з другої смертність серед старших людей і людей з ризиком досить висока. тут десь по середині реакція має бути. такий вірус погано ігнорувати, але і панікувати не треба.
    kollekciy
      kollekciy, 09.03.2020 13:01
    +5
    За рахунок втрати очок учасників минулорічного турніру, Катаріна Завацька потрапила по Live в першу сотню.
    Omen
    online
      Omen, 09.03.2020 18:48
    +3
    Почему не сделать соревнования просто без зрителей...
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 09.03.2020 15:16
    +3
    Michael Savchyn, 09.03.2020 14:56
    явно подуріли, там показники смертності буквально на декілька пунктів вище за звичайний грип
    Фейк. Де ви цю маячню побачили? Смертність вже в сто разів перевищила "звичайний" грип (наче це було колись ok?). Вже 5% у агресивного штаму в Європі та тільки зростає, коли не вистачає місць в інтенсивній терапії. За такі коменти треба судити вже.
    firstromario
      firstromario, 09.03.2020 15:57
    +2
    Andrey Kuzma, 09.03.2020 15:16
    Фейк. Де ви цю маячню побачили? Смертність вже в сто разів перевищила "звичайний" грип (наче це було колись ok?). Вже 5% у агресивного штаму в Європі та тільки зростає, коли не вистачає місць в інтенсивній терапії. За такі коменти треба судити вже.
    ну я б це відніс до перебільшення. так цифра в 5% є реальна, АЛЕ вона явно завищена тому що 80% людей має легкі симптоми. відповідно багато людей просто не тестують. правда десь по середині. звісно ігнорувати епідемію не можна. але головне не панікувати і мити руки.
    digsum
      digsum, 09.03.2020 15:17
    +2
    digsum, 09.03.2020 15:17
    Антипрививочник и приверженец плоской Земли? До диванных скептиков никак не дойдет, что коронавирус - это из ряда вон выходящая ситуация, потому что: а - он чертовски заразен, б - очень длинный инкубационный период в 27 дней, в - иммунитет не вырабатывается. Гриппом ты можешь болеть раз в год, коронавирусом хоть каждые два месяца. Без карантинов и срочных мер он непобедим, круглый год будет ходить по планете!
    Это Michael Savchyn.