| Оновлено 08 березня 2020, 23:39
3642
14

СТУПАР: «Коли Шахтар грає погано, тренер каже, що винні судді»

Спеціаліст прокоментував суддівство в поєдинку 22-го туру УПЛ «Колос» — «Шахтар» (3:4)

3642
14
dynamo.kiev.ua. Мирослав Ступар

Екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар поділився думкою про суддівство в матчі 22-го туру УПЛ «Колос» — «Шахтар» (3:4).

«Коли «Шахтар» погано грає, то тренер каже, що винні судді. Пропустили з офсайду, вилучення не по ділу... Але якщо оцінювати об'єктивно, то ніякої упередженості щодо «Шахтаря» не було. Каштру, напевно, просто шукав виправдання після невпевненої гри. Кирило Петров сфолив на Мораесі — це справедливий одинадцятиметровий. А ось на першій компенсованій хвилині першого тайму Тайсон уникнув жовтої картки за очевидне «протягання» прямою ногою по нозі суперника, який зіграв в м'яч. Козик цього не бачив, помічники не допомогли, а потім виникла конфронтація. Тайсон повинен був отримати попередження, але Каштру чомусь про це не сказав.

Щодо третього гола «Колоса», не беруся говорити про офсайд. Богданов подав у штрафний, Пятов парирував, а Мілько з правильного положення забив. Можна ставити питання про те, чи був офсайд при подачі, але оскільки нам камера показувала картинку під кутом, ніхто не скаже точно. Хоча, підозрюю, для асистента орієнтиром того, що офсайду не було, була ступня когось із захисників «Шахтаря». Одинадцятиметровий у ворота «Шахтаря» за фол Кривцова проти Ємця — справедливий.

І нарешті — дві жовтих картки для Маркоса Антоніо. Бразилець отримав їх протягом семи хвилин — і сам винен. Немає підстав звинувачувати Козика, хіба що у відсутності попередження для Тайсона», — вважає Ступар.