Кубок Девіса. Україна – Китайський Тайбей – 3:2. Текстова трансляція

Слідкуйте за всіма важливими моментами матчу в Запоріжжі зі Sport.ua

Кубок Девіса. Україна – Китайський Тайбей – 3:2. Текстова трансляція
© Sport.ua

6-7 березня чоловіча збірна України з тенісу проведе матч проти збірної Китайського Тайбея в рамках плей-оф Першої Світової групи. Поєдинок пройде в Україні на запорізькому харді, в палаці спорту «Юність». Переможець пари у вересні буде боротися за вихід до кваліфікації Кубка Девіса-2021 зі збірними, які програють на відбірковому етапі чоловічого командного змагання поточного сезону.

Україна – Китайський Тайбей – 3:2

П'ятниця, 6 березня

16:00. Сергій Стаховський – Цен Чун Сін – 6:3, 1:6, 2:6

19:00. Ілля Марченко – Ву Тун Лін – 4:6, 4:6

Субота, 7 березня

12:00. Сергій Стаховський / Денис Молчанов – Сіє Чен Пен / Ян Цун Хуа – 6:7 (4:7), 6:4, 6:4

15:00. Сергій Стаховський – Ву Тун Лін – 7:6 (7:3), 4:6, 6:3

18:00. Ілля Марченко – Цен Чун Сін – 6:3, 6:2.

Текстова трансляція доступна тут.

 
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 07.03.2020 19:42
    +2
    Молодці!
    AlinaBabenko
      AlinaBabenko, 07.03.2020 19:36
    +3
    Честно скажу. После пятницы я не верила, что наши могут выиграть. Но наши ребята собрались и вырвали эту победу у неожиданно неплохих тайбэйцев!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.03.2020 19:35
    +11
    Браво, хлопці, все ж викрутилися з майже програної ситуації. Хоч самі собі створили вчора цю проблему, але молодці, змогли її подолати. Де Стах узяв сили на 3 трисетові матчі за два дні, взагалі незрозуміло. Ілля ж давно не перемагав за збірну, і саме його перемога стала вирішальною.
    Володимире, дякуємо за трансляцію, тепер сподіваємося на фотозвіт з величезною кількістю емоцій))
    Vytas Mesk
    online
      Vytas Mesk, 07.03.2020 19:34
    +2
    Мужики теперь !!
    Санс сация Исаченко
      Санс сация Исаченко, 07.03.2020 14:20
    -4
    С Ямайкой было бы 5-0.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 07.03.2020 13:18
    -5
    Стах олень еще тот! Просыірает все мячи
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 07.03.2020 12:02
    -1
    Мрак...Тайваню проигрывать.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 06.03.2020 20:31
    -3
    кму проиграли-тупицы? это даже не Китай-тайваньцы........ та на хрена нам вообще такая сборная по теннису-не надо такой позор выставлять вообще
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 06.03.2020 20:30
    -1
    це пі@дєц, друзі, реально програвати дніщам треба вміти, але не намагатись виграти це повна торба, вівці бля, нема слів...
    Алексей Левченко
      Алексей Левченко, 06.03.2020 20:19
    0
    Я думал биатлонисты днища, но эти вне конкуренции!
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 06.03.2020 20:02
    +5
    Позор какой то, где наши мужики????
    Ва Са
      Ва Са, 06.03.2020 19:58
    +2
    Дививсь я на це , дививсь , попервах мовчав , але вже не витримую . Тому скажу . Кому програєте , тенісюки довбані . Якимсь китайським хлопчакам , які перший раз в житті ракетку побачили .! Господии ,, оце так стид і срам . Вам бадмінтон грати .
    temamx2727
    online
      temamx2727, 06.03.2020 19:51
    +3
    Капец, это тех которых должны выносить у себя дома всухую? 0-2 после первого дня)) вы издеваетесь?)
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 06.03.2020 19:00
    +3
    смысл повышатьсяв классе-если нет в принципе игроков достойного уровня..... не опустится бы
    Ruslan55
      Ruslan55, 06.03.2020 18:46
    +10
    Vytas Meskauskas, 06.03.2020 18:29
    Не тянет он то что надо выигрывать, пора дорогу молодым уступать.
    Вся проблема в тому, що в нас молодих немає..а ті що є, навіть половини теперішнього Стаха не тягнуть, тому в найближчі роки нічого хорошого від чоловічого тенісу чекати не потрібно
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 06.03.2020 18:29
    -1
    Не тянет он то что надо выигрывать, пора дорогу молодым уступать.
    Vik Bistritskiy
      Vik Bistritskiy, 06.03.2020 18:02
    -1
    Стаховський сильніше представника тайваня а грає наче проти нього vip грає
    Vik Bistritskiy
      Vik Bistritskiy, 06.03.2020 18:00
    +1
    Ну піздєц як так програти сет твою мать
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.03.2020 19:35
    +11
    Браво, хлопці, все ж викрутилися з майже програної ситуації. Хоч самі собі створили вчора цю проблему, але молодці, змогли її подолати. Де Стах узяв сили на 3 трисетові матчі за два дні, взагалі незрозуміло. Ілля ж давно не перемагав за збірну, і саме його перемога стала вирішальною.
    Володимире, дякуємо за трансляцію, тепер сподіваємося на фотозвіт з величезною кількістю емоцій))
    Ruslan55
      Ruslan55, 06.03.2020 18:46
    +10
    Vytas Meskauskas, 06.03.2020 18:29
    Не тянет он то что надо выигрывать, пора дорогу молодым уступать.
    Вся проблема в тому, що в нас молодих немає..а ті що є, навіть половини теперішнього Стаха не тягнуть, тому в найближчі роки нічого хорошого від чоловічого тенісу чекати не потрібно
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 06.03.2020 20:02
    +5
    Позор какой то, где наши мужики????
    AlinaBabenko
      AlinaBabenko, 07.03.2020 19:36
    +3
    Честно скажу. После пятницы я не верила, что наши могут выиграть. Но наши ребята собрались и вырвали эту победу у неожиданно неплохих тайбэйцев!
    temamx2727
    online
      temamx2727, 06.03.2020 19:51
    +3
    Капец, это тех которых должны выносить у себя дома всухую? 0-2 после первого дня)) вы издеваетесь?)
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 06.03.2020 19:00
    +3
    смысл повышатьсяв классе-если нет в принципе игроков достойного уровня..... не опустится бы
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 07.03.2020 19:42
    +2
    Молодці!
    Vytas Mesk
    online
      Vytas Mesk, 07.03.2020 19:34
    +2
    Мужики теперь !!
    Ва Са
      Ва Са, 06.03.2020 19:58
    +2
    Дививсь я на це , дививсь , попервах мовчав , але вже не витримую . Тому скажу . Кому програєте , тенісюки довбані . Якимсь китайським хлопчакам , які перший раз в житті ракетку побачили .! Господии ,, оце так стид і срам . Вам бадмінтон грати .
    Vik Bistritskiy
      Vik Bistritskiy, 06.03.2020 18:00
    +1
    Ну піздєц як так програти сет твою мать
    Алексей Левченко
      Алексей Левченко, 06.03.2020 20:19
    0
    Я думал биатлонисты днища, но эти вне конкуренции!