Шпаргалка на пляшці! Як воротар Норвіча зачітерив пенальті з Тоттенхемом

Нідерландський читер Тім Крул вивів свою команду до 1/4 фіналу Кубка Англії

Шпаргалка на пляшці! Як воротар Норвіча зачітерив пенальті з Тоттенхемом
© Twitter. Тім Крул зі шпаргалкою

В 1/8 фіналу Кубка Англії «Тоттенхем» програв «Норвічу» в серії пенальті. Основний і додатковий час матчу завершилися внічию (1:1), і суддя призначив серію пенальті.

Воротар гостей Тім Крул став героєм матчу, відбивши два удари і вивів свою команду до чвертьфіналу (пен. – 2:3). Виявилося, що у голкіпера-чітера до пляшки з водою була прикріплена шпаргалка з найбільш ймовірними напрямками ударів з точки для гравців суперника!

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Kherson384
      Kherson384, 06.03.2020 05:39
    -1
    Студент.!!!
    Andy_P
      Andy_P, 05.03.2020 21:31
    +2
    Вот это профи - учись, Моуриньо!
    Милан Милан
      Милан Милан, 05.03.2020 19:26
    +1
    Что Моур с игроками делает??? уже даже пенальти коленки дрожат бить!!!!
    Pol Chopa
      Pol Chopa, 05.03.2020 19:14
    0
    Да все перед серией ту бутылку видели,могли также ту шпаргалку подсмотреть(валялась на линии Крул каждый раз делал типа глоток),как гл.засланец Ламела 11-L-верх-мимо.
    Leo Leo
      Leo Leo, 05.03.2020 14:56
    -1
    Профи.. у нас бы Коноплянка в кармане айфон бы таскал..
    guelder
      guelder, 05.03.2020 14:27
    +6
    хах) чітер)
    guelder
      guelder, 05.03.2020 14:27
    +6
    хах) чітер)
    Andy_P
    online
      Andy_P, 05.03.2020 21:31
    +2
    Вот это профи - учись, Моуриньо!
    Милан Милан
      Милан Милан, 05.03.2020 19:26
    +1
    Что Моур с игроками делает??? уже даже пенальти коленки дрожат бить!!!!
    Pol Chopa
      Pol Chopa, 05.03.2020 19:14
    0
    Да все перед серией ту бутылку видели,могли также ту шпаргалку подсмотреть(валялась на линии Крул каждый раз делал типа глоток),как гл.засланец Ламела 11-L-верх-мимо.