| Оновлено 04 березня 2020, 22:10
4001
1

Київ-Баскет на своєму майданчику не зміг вчинити опір Каршияці

Турецький клуб здобув впевнену перемогу в першому матчі 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА

4001
1
fiba.basketball

У чвертьфінальному протистоянні Кубка Європи ФІБА «Київ-Баскет» зійшовся з головним фаворитом турніру - турецьким клубом «Каршияка». Перший матч дуелі проходив в Києві, і його не вдалося провести в Палаці спорту, де на сьогодні був запланований концерт групи «KAZKA». Таким чином зустріч відбулася в Палаці спорту «Венето», куди прибула і значна група підтримки гостей.

У першій чверті на майданчику точилася вперта боротьба, і жодна з команд не могла відірватися в рахунку. У підсумку, першу десятихвилинку з мінімальною перевагою виграли кияни - 21:20. Продовжилися «гойдалки» і в другій чверті, а ось далі турки зуміли переломити хід подій. Перед великою перервою «Каршияка» забезпечила собі комфортну різницю «+8».

У третій чверті гості зберігали очкову дистанцію, не дивлячись на всі спроби «бджіл» наздогнати суперників. І все ж, кияни взяли свою другу чверть в матчі з різницею «+1». На жаль, останню десятихвилинку господарі провалили. Кияни допустили масу втрат в атаці, в той час як турки впіймали кураж і бомбардували кільце «Київ-Баскета».

Зустріч у відповідь відбудеться в турецькому Ізмірі через тиждень. Скажемо відверто, пройти «Каршіяку» у киян шансів майже не залишилося. Але будемо сподіватися, що «бджоли» проявлять характер і гідно виступлять на майданчику суперників.

Кубок Європи ФІБА. 1/4 фіналу. Перший матч.

«Київ Баскет» - «Каршияка» - 71:89 (21:20, 19:28, 20:19, 11:22)

«Київ-Баскет»: Шепард (4), Близнюк (16), Хілл (9), Петров (5 + 6 підбирань + 5 передач), Коренюк (10) - старт; Кондраков, Классен (6 + 7 передач), Крутоус (3), Павлов (5 + 5 підбирань), Пустозвонов (13)

«Каршияка»: Тейлор (13 + 4 передачі), Крокер (8), Кеннеді (11 + 8 підбирань), Йилдирим, Морган (16 + 5 підбирань) - старт; Бірсен, Сонсірма, Ерден (9 + 5 підбирань), Бітім, Тріш (16 + 3 перехоплення), М'Байе (16 + 7 підбирань + 4 передачі)

Арбітри: Танел Суслов (Естонія), Володимир Йевтовіч (Сербія), Зденко Томасович (Словаччина)