ВІДЕО. Як Маліновський забив останній цвях у ворота команди Шахова

У Серії A два українських хавбека зіграли один проти одного, вийшовши на заміну

ВІДЕО. Як Маліновський забив останній цвях у ворота команди Шахова
© Twitter. Руслан Маліновський

1 березня в черговому матчі Серії A «Аталанта» на виїзді розгромила «Лечче» (7:2). Сім м'ячів побувало у воротах господарів поля, які відповіли лише двома своїми голами.

Український півзахисник команди гостей Руслан Маліновський вийшов на заміну на 69-й хвилині і забив гол на 90+2 хвилині, поставивши фінальну точку. У господарів поля українець Євген Шахов з'явився на полі на 63-й хвилині.

Дивіться відео голу Руслана Маліновського.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Саша Яковенко
      Саша Яковенко, 02.03.2020 19:29
    0
    impresario, 02.03.2020 02:16
    Самого момента и на одну секунду не набежало (да и тот уже в пиковой фазе), а остальные 19 секунд - непонятно что. Даже повтора нет. Еще и качество видео отвратное и без звука.
    Зачем такое выкладывать?
    просто у видеоредактора это уже был седьмой раз по 50.
    impresario
      impresario, 02.03.2020 02:16
    0
    Самого момента и на одну секунду не набежало (да и тот уже в пиковой фазе), а остальные 19 секунд - непонятно что. Даже повтора нет. Еще и качество видео отвратное и без звука.
    Зачем такое выкладывать?
    kot_sumy
      kot_sumy, 01.03.2020 23:09
    +4
    DARK SIDE, 01.03.2020 20:51
    Если ему не будут давать играть в основе, то нужно валить оттуда!!!
    Я тоже не пойму, в половине команд серии А он играл бы в старте. Среди них Милан, Лацио, Интер думаю были бы
    DARK SIDE
    online
      DARK SIDE, 01.03.2020 20:51
    +7
    Если ему не будут давать играть в основе, то нужно валить оттуда!!!
    JulikoB
      JulikoB, 01.03.2020 20:14
    +5
    Поставленный удар облегчает жизнь.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 01.03.2020 19:06
    +12
    И - на лавку !
    stopor2016
    online
      stopor2016, 01.03.2020 19:06
    +12
    И - на лавку !
    DARK SIDE
    online
      DARK SIDE, 01.03.2020 20:51
    +7
    Если ему не будут давать играть в основе, то нужно валить оттуда!!!
    JulikoB
    online
      JulikoB, 01.03.2020 20:14
    +5
    Поставленный удар облегчает жизнь.
    kot_sumy
      kot_sumy, 01.03.2020 23:09
    +4
    DARK SIDE, 01.03.2020 20:51
    Если ему не будут давать играть в основе, то нужно валить оттуда!!!
    Я тоже не пойму, в половине команд серии А он играл бы в старте. Среди них Милан, Лацио, Интер думаю были бы
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 02.03.2020 19:29
    0
    impresario, 02.03.2020 02:16
    Самого момента и на одну секунду не набежало (да и тот уже в пиковой фазе), а остальные 19 секунд - непонятно что. Даже повтора нет. Еще и качество видео отвратное и без звука.
    Зачем такое выкладывать?
    просто у видеоредактора это уже был седьмой раз по 50.
    impresario
      impresario, 02.03.2020 02:16
    0
    Самого момента и на одну секунду не набежало (да и тот уже в пиковой фазе), а остальные 19 секунд - непонятно что. Даже повтора нет. Еще и качество видео отвратное и без звука.
    Зачем такое выкладывать?