Вайлдер звернувся до фанів з пафосним відео: «Я поверну собі титул»

Американець має намір повернутися і забрати пояс

Вайлдер звернувся до фанів з пафосним відео: «Я поверну собі титул»
© Skysports.com

Американський супертяж Деонтей Вайлдер програв Тайсону Ф'юрі і втратив пояс WBC. Сам боксер після декількох днів мовчання звернувся до фанів з пафосним відео на своїх сторінках в соцмережах.

«Вітаю своїх людей, свою Бронзову армію (прізвисько Вайлдера - The Bronze Bomber). Я всім хочу сказати, що я - тут, ваш король на місці. Я нікуди не йду, війна тільки почалася».

«Я воскресну, мов фенікс, я поверну свій титул. Я сильний і ніколи не здамся. Побачимося через кілька місяців», - сказав Вайлдер.

Офіційно інформація поки не підтверджена, проте повідомляється, що Вайлдер має намір активувати пункт про реванш і влітку знову буде битися з Ф'юрі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

( In My Shaka Zulu Voice) #Prepare For War #BombZquad

Допис, поширений Deontay Wilder (@bronzebomber)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Обозный
      Андрей Обозный, 03.03.2020 15:14
    0
    Он уже не интересен, нужно было готовиться, а не костюмы пафосные одевать на бой, шут
    Василий Будник
      Василий Будник, 02.03.2020 16:59
    0
    Это уже скучно.
    lizerginnn
      lizerginnn, 01.03.2020 02:02
    -1
    war has begun. побежал в бомбоубежище, а то ще зацепит "вор хез беган"
    пиар пиар...
    BekXan
      BekXan, 01.03.2020 00:16
    +3
    Два говна парятся за титул который в априори им не пренадлежит.Просто владеют кому попадя.
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 29.02.2020 23:22
    +3
    В принципе, и, в теории, небольшие шансы есть. Если только личный костюмер в этот раз не решит из бронзы наряд отлить .
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 29.02.2020 23:12
    0
    А чого без костюма, заважкий?
    мудак ска ..
    ihor7003
      ihor7003, 29.02.2020 22:40
    +3
    Хорошо хоть не заплакал!!!!!!
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 29.02.2020 22:38
    +8
    Я ужас, летящий на крыльях ночи! Я шпинат, застрявший у вас в зубах! Я Черный Плащ...
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 29.02.2020 22:38
    +8
    Я ужас, летящий на крыльях ночи! Я шпинат, застрявший у вас в зубах! Я Черный Плащ...
    BekXan
      BekXan, 01.03.2020 00:16
    +3
    Два говна парятся за титул который в априори им не пренадлежит.Просто владеют кому попадя.
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 29.02.2020 23:22
    +3
    В принципе, и, в теории, небольшие шансы есть. Если только личный костюмер в этот раз не решит из бронзы наряд отлить .
    ihor7003
      ihor7003, 29.02.2020 22:40
    +3
    Хорошо хоть не заплакал!!!!!!
    Андрей Обозный
      Андрей Обозный, 03.03.2020 15:14
    0
    Он уже не интересен, нужно было готовиться, а не костюмы пафосные одевать на бой, шут
    Василий Будник
      Василий Будник, 02.03.2020 16:59
    0
    Это уже скучно.
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 29.02.2020 23:12
    0
    А чого без костюма, заважкий?
    мудак ска ..