Різеспор з великим рахунком програв Трабзонспору, Морозюк зіграв 90 хвилин

Денис Гармаш залишився в запасі

© ФК Різеспор. Микола Морозюк

У 24-му турі чемпіонату Туреччини «Різеспор» Миколи Морозюка, Дениса Гармаша та Андрія Борячука на виїзді грав з «Трабзонспором».

Гості після першого тайму вели з рахунком 1:0, проте в підсумку програли з великим рахунком - 2:5.

Морозюк провів на полі всі 90 хвилин, Гармаш залишився в запасі, а Борячук навіть не потрапив в заявку за матч.

«Трабзонспору» ця перемога дозволила повернути лідерство в турнірній таблиці чемпіонату Туреччини. «Різеспор», зазнавши четвертої поразки поспіль, залишається на 14-му місці в 4 очках від зони вильоту.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!