Players Championship: Магуайр і Бінтао пробилися в півфінал

В Англії зіграно два матчі 1/4 фіналу рейтингового турніру

1373
0

У Саутпорті 27 лютого зіграні ще два чертвертьфінала Players Championship.

Дуже нервовим видався поєдинок між Марком Селбі і Стівеном Магуайром. Шотландець сильно почав гру, в двох стартових партіях не давши супернику набрати жодного очка. Виграв і третій фрейм. І лише в четвертому Селбі зумів оформити півсотенну серію, тож на перерву суперники пішли за рахунку 3:1 на користь Стівена. Він виграв і наступну партію, але потім чомусь почав нервувати. І Марк зумів зрівняти рахунок - 4:4. Він отримав психологічну перевагу, однак Магуайр поступово заспокоївся. Суперники обмінялися фреймами, і все вирішувалося в 11-й партії. Стівену вдалося зробити свій 4-й півсотенний брейк, що дозволило в підсумку святкувати перемогу - 6:5. Магуайр піднявся в річному рейтингу на 9-е місце і тепер всерйоз має намір поборотися за потрапляння на Tour Championship, в якому візьмуть участь 8 найкращих гравців сезону. Від Джона Хіггінса, який знаходиться на 8-му рядку, Стівена відділяє зовсім небагато

.

Не менш напруженим став матч Янь Бінтан - Джо Перрі, який тривав 4,5 години і завершився далеко за північ за місцевим часом. На перерву суперники пішли за рахунку 2:2. А після відновлення гри китаєць взяв три фрейми підряд і опинився за крок від перемоги - 5:2. Однак не зміг впоратися з нервами і дозволив Перрі зрівняти рахунок - 5:5. Все вирішувалося не просто в останньому фреймі (який тривав 58 хвилин), а на останньому чорному! В результаті Бінтао посміхнулася удача: 57:53 в партії і 6:5 в матчі. В активі Бінтао серії в 100 і 90 очок, Перрі оформив три брейка «+60». Перемога дозволила Яню піднятися на 6-е місце в річному рейтингу, тоді як Джо залишається на 16-му.

Ще один чвертьфінальний поєдинок відбудеться в п'ятницю, 28 лютого.

Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів