Названі дата і місце бою Усик - Чісора

Наступний поєдинок українця пройде в Великобританії

Названі дата і місце бою Усик - Чісора
© ESPN

Український боксер надважкої ваги Олександр Усик (17-0, 13 КО) вийде на ринг проти британця Дерека Чісори (32-9, 23 KO) 23 травня. Про це повідомляє відомий інсайдер Ден Рафаель.
 
Повідомляється, що поєдинок відбудеться на «O2 Arena» в Лондоні.
 
Раніше повідомлялося, що поєдинок повинен був відбутися 28 березня, але був відкладений у зв'язку з невеликим пошкодженням українця.
 
Нагадаємо, у своєму попередньому бою Усик 13 жовтня 2019 переміг 38-річного американця Чазза Візерспуна. Суперник відмовився від продовження боротьби після сьомого раунду.
 
Чісора в попередньому бою технічним нокаутом здолав британця Девіда Прайса. Бій відбувся 26 листопада 2019 року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ESPN

(126 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Олег Стець
      Олег Стець, 01.03.2020 18:56
    +1
    Да пошел он - этот усик ...
    denzellezned
      denzellezned, 29.02.2020 22:45
    +3
    VolShebnik, 28.02.2020 14:58
    Усик и Ломаченко-герои Украины.А кому что не нравится----чемодан,вокзал,Варшава
    Як називається ваша хвороба?
    VolShebnik
      VolShebnik, 28.02.2020 14:58
    -4
    Усик и Ломаченко-герои Украины.А кому что не нравится----чемодан,вокзал,Варшава
    Звичайно Я
      Звичайно Я, 28.02.2020 12:04
    -1
    чекаю з нетерпінням,як рідкозубому гундяєвцю натовчуть по баняку...!
    Zero_Tolerance
      Zero_Tolerance, 28.02.2020 10:23
    +5
    никовіліст, 27.02.2020 21:37
    вже якось стало байдуже й до Усика, й до Лома. Якщо переможуть - трохи зрадію. Як програють - не дуже сумуватиму.
    Ті ж емоції... А жаль (
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 28.02.2020 07:52
    +4
    Все названо кроме года в котором состоится этот поединок
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 28.02.2020 06:44
    +4
    Усик не боксировал уже наверное года 2. я думал он завязал уже с боксом.
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 28.02.2020 04:24
    +5
    Мне без разницы. Пускай боксируют когда хотят и где хотят.
    Barilko
      Barilko, 28.02.2020 00:11
    +3
    23 мая, ну это ещё Чисора себе ничего не потянул. Думаю 10 сентября оптимальная дата. Ещё подождем ниче не случится.
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 27.02.2020 23:40
    -7
    усик такой хитрый как и кличко будет тянуть пока чисора форму не потеряет вообщем ссыкло
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.02.2020 22:09
    +8
    если не победит Чисору-то можно забытьо титулах в этом весе-Чисора хоть и дорогостоящий но середняк супертяжей
    denzellezned
      denzellezned, 27.02.2020 21:59
    -2
    Маю надію що на цей раз всрусік виде в ринг Бажаю суперникам ломаченко і усіка перемог
    никовіліст
      никовіліст, 27.02.2020 21:37
    +21
    вже якось стало байдуже й до Усика, й до Лома. Якщо переможуть - трохи зрадію. Як програють - не дуже сумуватиму.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 27.02.2020 21:30
    +6
    Думаю можно заложится, что боя Усик - Чисора 23 мая не будет.
    никовіліст
      никовіліст, 27.02.2020 21:37
    +21
    вже якось стало байдуже й до Усика, й до Лома. Якщо переможуть - трохи зрадію. Як програють - не дуже сумуватиму.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.02.2020 22:09
    +8
    если не победит Чисору-то можно забытьо титулах в этом весе-Чисора хоть и дорогостоящий но середняк супертяжей
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 27.02.2020 21:30
    +6
    Думаю можно заложится, что боя Усик - Чисора 23 мая не будет.
    Zero_Tolerance
      Zero_Tolerance, 28.02.2020 10:23
    +5
    никовіліст, 27.02.2020 21:37
    вже якось стало байдуже й до Усика, й до Лома. Якщо переможуть - трохи зрадію. Як програють - не дуже сумуватиму.
    Ті ж емоції... А жаль (
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 28.02.2020 04:24
    +5
    Мне без разницы. Пускай боксируют когда хотят и где хотят.
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 28.02.2020 07:52
    +4
    Все названо кроме года в котором состоится этот поединок
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 28.02.2020 06:44
    +4
    Усик не боксировал уже наверное года 2. я думал он завязал уже с боксом.
    denzellezned
      denzellezned, 29.02.2020 22:45
    +3
    VolShebnik, 28.02.2020 14:58
    Усик и Ломаченко-герои Украины.А кому что не нравится----чемодан,вокзал,Варшава
    Як називається ваша хвороба?
    Barilko
      Barilko, 28.02.2020 00:11
    +3
    23 мая, ну это ещё Чисора себе ничего не потянул. Думаю 10 сентября оптимальная дата. Ещё подождем ниче не случится.
    Олег Стець
      Олег Стець, 01.03.2020 18:56
    +1
    Да пошел он - этот усик ...