Доха. Стали відомі всі півфіналістки

У четвер на турнірі в Катарі пройшли матчі 1/4 фіналу

Доха. Стали відомі всі півфіналістки
© WTA. Гарбінє Мугуруса і Ешлі Барті

У четвер, 27 лютого, на турнірі серії Прем'єр 5 в Досі проходять матчі 1/4 фіналу.
 
Першу путівку до фіналу розіграють Аріна Соболенко і Світлана Кузнєцова, які переграли Чжен Сайсай і Белінду Бенчіч відповідно.
 
Відзначимо, що поразка швейцарської тенісистки дозволила Еліні Світоліній зберегти сьоме місце в рейтингу WTA.
 
Також до 1/2 фіналу вийшла чешка Петра Квітова, яка на двох тай-брейках обіграла Онс Жабер з Тунісу.

Останньою учасницею півфіналу стала перша ракетка світу Ешлі Барті
 
Доха. Чвертьфінал
 
Аріна Соболенко (Білорусь) - Сайсай Чжен (Китай) - 3:6, 7:6(2), 6:3
Світлана Кузнєцова (Росія) - Белінда Бенчіч (Швейцарія) - 6:4, 6:4
Петра Квітова (Чехія) - Онс Жабер (Туніс) - 7:6(2), 7:6(4)
Ешлі Барті (Австралія) - Гарбінє Мугуруса (Іспанія) - 6:1, 6:7(4), 6:2
 
Пари півфіналів
 
Барті - Квітова
Кузнєцова - Соболенко

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 28.02.2020 11:13
    +2
    Здається, Барті на вершині, надовго.
    olegg1261
      olegg1261, 28.02.2020 00:04
    +2
    Al Zolo, 27.02.2020 22:44
    ветеран российского тенниса Светлана Кузнецова удивила сильно...... ее давно списали а она еще может и за призы бороться
    Геть з українського сайту російська вата
    Kanarejka
      Kanarejka, 27.02.2020 23:22
    +1
    Барті- Квітова. Очевидно, що чемпіон саме в цій парі. Особисто вболіватиму за Петру!!
    ternow
      ternow, 27.02.2020 22:47
    -4
    Al Zolo, 27.02.2020 22:44
    ветеран российского тенниса Светлана Кузнецова удивила сильно...... ее давно списали а она еще может и за призы бороться
    И реально может обыграть Соболенко!
    Al Zolo
      Al Zolo, 27.02.2020 22:44
    -3
    ветеран российского тенниса Светлана Кузнецова удивила сильно...... ее давно списали а она еще может и за призы бороться
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 28.02.2020 11:13
    +2
    Здається, Барті на вершині, надовго.
    olegg1261
      olegg1261, 28.02.2020 00:04
    +2
    Al Zolo, 27.02.2020 22:44
    ветеран российского тенниса Светлана Кузнецова удивила сильно...... ее давно списали а она еще может и за призы бороться
    Геть з українського сайту російська вата
    Kanarejka
      Kanarejka, 27.02.2020 23:22
    +1
    Барті- Квітова. Очевидно, що чемпіон саме в цій парі. Особисто вболіватиму за Петру!!