Михайличенко взяв 18 гравців на матч з Дніпром-1

Київське «Динамо» проведе черговий поєдинок УПЛ у п'ятницю, 28-го лютого

Михайличенко взяв 18 гравців на матч з Дніпром-1
© ФК Динамо Київ. Віталій Буяльський

Вранці в четвер, 27-го лютого, динамівці зібралися на клубній базі, щоб пройти медичний огляд і провести тренування. Також в програмі команди були заплановані теоретичні заняття до і після тренування, обід і час для відпочинку.

Після вечері делегація «Динамо» відправиться в аеропорт, звідки о 19:30 вилетить до Дніпра. На матч з «Дніпром-1» тренерський штаб киян на чолі з Олексієм Михайличенком взяв наступних футболістів.

Воротарі: Денис Бойко, Георгій Бущан;

Захисники: Томаш Кендзьора, Денис Попов, Артем Шабанов, Віталій Миколенко;

Півзахисники: Віталій Буяльський, Беньямін Вербич, Сергій Сидорчук, Міккель Дуелунд, Карлос де Пена, Мохаммед Кадірі, Володимир Шепелєв, Олександр Караваєв, Микола Шапаренко, Віктор Циганков;

Нападники: Фран Соль, Назарій Русин.

Матч 20-го туру УПЛ «Дніпро-1» — «Динамо» відбудеться в п'ятницю, 28-го лютого, на «Дніпро-Арені». Стартовий свисток зустрічі пролунає о 19:00.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Николай Власов
      Николай Власов, 28.02.2020 10:17
    0
    Жилаю Командам зрелешного футбола пусть победит сельнейший перед матчем у обеих команд шансы ровны хотелось бы чтоб зобили по больше голов
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 27.02.2020 20:16
    0
    Ну чемпионство Динамо поф в этом сезоне не светит к сожалению, а Днепр-1 в 6ку надо...
    avl01021954
      avl01021954, 27.02.2020 19:14
    0
    DKTheBest2, 27.02.2020 18:18
    Четыре защитника? Хотя, если сразу поставить на ворота вместе Бойка и Бущана, то опасность должны обуздать.
    За потреби, Михайличенко може поставити в захист Караваєва, Кадірі, Сидорчука, Шепелєва.
    Zport.
      Zport., 27.02.2020 19:04
    0
    Почему фэфэу поставило этот матч на пятницу? Боялись, что в субботу много зрителей придёт?
    alekrav
      alekrav, 27.02.2020 18:58
    0
    А что с Пиваричем?
    alekrav
      alekrav, 27.02.2020 18:58
    0
    А что с Пиваричем?
    bullyUA
    online
      bullyUA, 27.02.2020 18:26
    -1
    Жду Цыганкова.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 27.02.2020 18:18
    -8
    Четыре защитника? Хотя, если сразу поставить на ворота вместе Бойка и Бущана, то опасность должны обуздать.
    Николай Власов
      Николай Власов, 28.02.2020 10:17
    0
    Жилаю Командам зрелешного футбола пусть победит сельнейший перед матчем у обеих команд шансы ровны хотелось бы чтоб зобили по больше голов
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 27.02.2020 20:16
    0
    Ну чемпионство Динамо поф в этом сезоне не светит к сожалению, а Днепр-1 в 6ку надо...
    avl01021954
      avl01021954, 27.02.2020 19:14
    0
    DKTheBest2, 27.02.2020 18:18
    Четыре защитника? Хотя, если сразу поставить на ворота вместе Бойка и Бущана, то опасность должны обуздать.
    За потреби, Михайличенко може поставити в захист Караваєва, Кадірі, Сидорчука, Шепелєва.
    Zport.
      Zport., 27.02.2020 19:04
    0
    Почему фэфэу поставило этот матч на пятницу? Боялись, что в субботу много зрителей придёт?
    alekrav
      alekrav, 27.02.2020 18:58
    0
    А что с Пиваричем?
    alekrav
      alekrav, 27.02.2020 18:58
    0
    А что с Пиваричем?