Players Championship: Трамп став першим півфіналістом

В Англії зіграно всі матчі 1/8 фіналу рейтингового турніру

1601
0

У Саутпорті триває14-й рейтинговий турнір сезону, Players Championship. У середу були дограні поєдинки 1/8 фіналу і один з чвертьфіналів.

Марк Аллен здобув важливу перемогу над Тепчайею Ун-Нухом. Північноірландський снукерист зараз знаходиться на 7-му рядку річного рейтингу і всерйоз розраховує потрапити на Tour Championship, куди потраплять найкращі 8 гравців сезону. До того ж Марк грав із застудою і загостренням кон'юнктивіту. Але це не завадило йому оформити 3 сенчурі і в підсумку здобути перемогу - 6:3.

У чвертьфіналі Аллен зустрінеться з близьким другом, Шоном Мерфі. Той провів непростий поєдинок з Девідом Гілбертом. Шон вів в рахунку 4:1, але дозволив суперникові двічі зрівняти рахунок - 4:4, потім 5:5. Все вирішувалося в 11-му фреймі, і вже тут Мерфі не дав Девіду шансів - 6:5. Відзначимо, що обидва гравці записали на свій рахунок по сотенній серії. А ось півсотенних брейків зробив більше Гілберт - 5 проти 3-х у Шона.

Увечері визначився перший півфіналіст турніру. Джадд Трамп в перкрасному стилі обіграв Джона Хіггінса, який залишається на 8-му рядку річного рейтингу. Перемога стала для Джадда 5-ю поспіль в очних зустрічах з Хіггінсом, але в «загальному заліку» поки лідирує Джон - 13:11. Трамп ще до перерви оформив лідерство - 3:1. І після паузи продовжив домінувати, в результаті отримавши перемогу з рахунком 6:3. При цьому чемпіон світу оформив три серії «+60», в активі Хіггінса - сенчурі і брейк в 73 очка.