Неймар відмовився взяти участь у тренуванні ПСЖ

Бразильський форвард заявив, що він має потребу у відпочинку

Неймар відмовився взяти участь у тренуванні ПСЖ
© ФК ПСЖ. Неймар

28-річний бразильський форвард ПСЖ Неймар бойкотував тренування французького клубу 13-го лютого.

12-го лютого ПСЖ в 1/4 фіналу Кубка Франції обіграв «Діжон» з рахунком 6:1. Неймар не був включений в заявку на матч і був повинен взяти участь у тренуванні команди на наступний день. Але бразилець відмовився брати участь в занятті, заявивши наставнику команди Томасу Тухелю, що йому необхідний відпочинок.

У поточному сезоні Неймар провів за ПСЖ 20 матчів у всіх турнірах, де забив 16 м'ячів і віддав 10 результативних передач.

Контракт Неймара з ПСЖ розрахований до літа 2020-го року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — L'Equipe

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Jeka Lukashin
      Jeka Lukashin, 26.02.2020 20:48
    0
    nordi, 26.02.2020 20:22
    Сам його не люблю за понти і надмірну увагу, але...16голів+10 асистів в 20 матчах...ну з таким можна і няньчитись.
    Да за ту зарплату , что он получает , играя в чемпионате Франции, откровенно говоря не самом сильном в Европе, у него должно быть 20 голов и 16 ассистов в 10 матчах
    nordi
      nordi, 26.02.2020 20:22
    +1
    Александр Бондарь, 26.02.2020 16:59
    Купили,теперь няньчтесь
    Сам його не люблю за понти і надмірну увагу, але...16голів+10 асистів в 20 матчах...ну з таким можна і няньчитись.
    AЛВ
    online
      AЛВ, 26.02.2020 18:37
    -1
    Неймар - брат Тайсона.!!!
    Serhii Kibkalo
      Serhii Kibkalo, 26.02.2020 17:48
    +3
    Я б його відправив би за це в ПСЖ-100!
    Александр Бондарь
    online
      Александр Бондарь, 26.02.2020 16:59
    +10
    Купили,теперь няньчтесь
    Александр Бондарь
    online
      Александр Бондарь, 26.02.2020 16:59
    +10
    Купили,теперь няньчтесь
    Serhii Kibkalo
      Serhii Kibkalo, 26.02.2020 17:48
    +3
    Я б його відправив би за це в ПСЖ-100!
    nordi
      nordi, 26.02.2020 20:22
    +1
    Александр Бондарь, 26.02.2020 16:59
    Купили,теперь няньчтесь
    Сам його не люблю за понти і надмірну увагу, але...16голів+10 асистів в 20 матчах...ну з таким можна і няньчитись.
    Jeka Lukashin
      Jeka Lukashin, 26.02.2020 20:48
    0
    nordi, 26.02.2020 20:22
    Сам його не люблю за понти і надмірну увагу, але...16голів+10 асистів в 20 матчах...ну з таким можна і няньчитись.
    Да за ту зарплату , что он получает , играя в чемпионате Франции, откровенно говоря не самом сильном в Европе, у него должно быть 20 голов и 16 ассистов в 10 матчах