Андрій КРАВЧУК: «У Олімпіка існує проблема останніх хвилин»

Півзахисник «олімпійців» – про поразку від «Львова»

873
0
ФК Олімпік Донецьк. Андрій Кравчук

Півзахисник донецького «Олімпіка» Андрій Кравчук прокоментував поразку від «Львова» (0:1) в матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги.

«Що тут говорити... У нас існує проблема останніх хвилин. Ми не можемо в окремих епізодах себе перебороти і дограти до кінця.

Команда не виконала установку тренера. Було програно багато боротьби на всіх ділянках поля. Якщо в першому таймі ми хоч щось створювали, то друга половина зустрічі - повний провал. Не можна сказати, що ми поступилися супернику в бажанні. Були добре готові фізично, але чогось не вистачило, сам не знаю... Хотілося б більше агресії в атаці. Тренер вимагає від нас агресивного пресингу, він у нас не вийшов. Львів'яни добре чіплялися за м'яч, після чого починали свої атаки.

Не можна вішати ніс. Ми повинні рухатися вперед через тренування до наступного матчу. Це лише перша гра. Потрібно зібратися і довести, що ми - олімпійці! Ми сильні! Ми можемо перемагати. Навіть сьогодні, незважаючи на провальну гру, у нас були моменти. Просто інколи цього мало, потрібно зберігати концентрацію протягом усіх 90 хвилин», - сказав Кравчук.