Символічна збірна 19-го туру УПЛ

Найкращі гравці минулого туру за версією Sport.ua

© ФК Карпати Львів. Матар Діейє

Sport.ua представляє символічну збірну за підсумками 19-го туру чемпіонату України з футболу.

Воротар:

Євген Паст («Десна»). На високому рівні провів поєдинок з «Шахтарем», не раз виручивши свою команду після ударів Коноплянки і Тете. Але проти шедевра у виконанні Марлоса на 94-й хвилині навіть Паст був безсилий.

Захисники:

Додо ( «Шахтар»). Бразильський захисник провів активний і якісний матч, не дозволивши супернику створювати моменти зі свого флангу. При цьому Додо нерідко підключався в атаку.

Віталій Вернидуб («Зоря»). Впевнено зіграв в поєдинку з «Маріуполем», чим допоміг своїй команді здобути перемогу.

Антон Братков («Львів»). У парі із Сергієм Борзенком зупинив всі атаки «Олімпіка», не дозволив забити донецькій команді. У підсумку, «Львів» переміг з рахунком 1:0.

Маркіньоc Сіпріано («Шахтар»). Маркіньос, звичайно, не Ісмаїлі, але свою справу він знає непогано.

Півзахисники:

Марлос («Шахтар»). Марлос з'явився на полі лише на 62-й хвилині поєдинку з «Десною», але саме його фантастичний гол п'ятою на останніх секундах поєдинку приніс «Шахтарю» перемогу.

Віталій Буяльський («Динамо»). Не тільки виконав величезний обсяг роботи, але і відзначився забитим голом у ворота «Ворскли», відкривши рахунок на 50-й хвилині зустрічі.

Євген Смирний («Колос»). Відзначився дублем у ворота «Олександрії», здобувши перемогу своїй команді у важливому поєдинку.

Беньямін Вербич («Динамо). Вербич, як завжди, був активний. І саме його активність принесла киянкам три очки, коли Беньямін забив в падінні на останніх секундах зустрічі.

Нападники:

Матар Дійє («Карпати»). У першому ж офіційному матчі за свою нову команду Дійє відзначився забитим м'ячем. «Карпати» зіграли внічию з «Дніпром-1» (1:1). Може бути, «Олімпік» поквапився, віддавши футболіста у львівський клуб на правах оренди?

Михайло Перович («Зоря»). Відразу довів, що «Зоря» підписала його не дарма, забивши на 62-й хвилині поєдинку з «Маріуполем». У підсумку, «Зоря» перемогла суперника з рахунком 2:1.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!