ВІДЕО. Футболістка вивихнула коліно, але кулаком повернула його на місце

Страшну травму отримала спортсменка в Шотландії, але все обійшлося

ВІДЕО. Футболістка вивихнула коліно, але кулаком повернула його на місце
© Twitter

Футболістка шотландської команди «Сент-Міррен» Джейн О'Тул стала героєм матчу проти «Інвернесс Каледоніан Тісл» (0:7).

В одному з епізодів вона вивихнула коліно, але декількома ударами рукою поставила його назад.

Після матчу тренер команди сказав «Наш капітан – жорстка жінка. Ви не зможете збити її з ніг – навіть в цьому випадку вона піднялася і зіграла всі 90 хвилин».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BBC

(71 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.02.2020 02:44
    +2
    Mac_Gyver, 24.02.2020 02:13
    Уберите это с ленты, а то кто-нибудь вздумает повторять. У самого недавно был вывих. Такие вещи дилетантами не вправляются. Можно повредить нервы и сосуды. Там вообще перелом может быть с кучей осколков. Можно инвалидом остаться. P.S. Тем кто говорит, что это у неё не впервые - с такими хроническими травмами в футбол не играют.
    Мова йде не про сустав а про колінну чашечку.Я наприклад знав такого хлопця,він в баскетбол грав з такою проблемою! Тому длю дюжу вумних ще раз наголошую-вивіх коліна це одне а зміщення колінної чашечки зовсім інша річ.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 24.02.2020 02:13
    0
    Уберите это с ленты, а то кто-нибудь вздумает повторять. У самого недавно был вывих. Такие вещи дилетантами не вправляются. Можно повредить нервы и сосуды. Там вообще перелом может быть с кучей осколков. Можно инвалидом остаться. P.S. Тем кто говорит, что это у неё не впервые - с такими хроническими травмами в футбол не играют.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.02.2020 00:24
    +2
    Який вивих коліна??? Просто зіскочила колінна чашечка і гравчиня ударом поставила її на місце. Схоже що це вже не вперше в неї і вона просто знала що робити.
    OKs100
    online
      OKs100, 23.02.2020 23:54
    +8
    Вот в чем разница между мужским и женским футболом.
    guelder
      guelder, 23.02.2020 23:23
    +13
    Терміново!!!Показати відео Неймару і любителям аналогічного стилю-поведінки гравцям, може тоді в них чоловіча гідність прокинеться. (моя думка, хоч зараз і вважають, що симуляція - невідємна частина гри)
    ManUtd
    online
      ManUtd, 23.02.2020 23:00
    +22
    Принесите кто-нибудь Неймару нашатыря, он упал в обморок от увиденного
    Manticora
    online
      Manticora, 23.02.2020 22:51
    +12
    капец!!! я охренела просто..( ужас то какой
    Serhii1988
      Serhii1988, 23.02.2020 22:35
    +17
    Футболіст вже б валявся і кричав
    ManUtd
    online
      ManUtd, 23.02.2020 23:00
    +22
    Принесите кто-нибудь Неймару нашатыря, он упал в обморок от увиденного
    Serhii1988
      Serhii1988, 23.02.2020 22:35
    +17
    Футболіст вже б валявся і кричав
    guelder
      guelder, 23.02.2020 23:23
    +13
    Терміново!!!Показати відео Неймару і любителям аналогічного стилю-поведінки гравцям, може тоді в них чоловіча гідність прокинеться. (моя думка, хоч зараз і вважають, що симуляція - невідємна частина гри)
    Manticora
    online
      Manticora, 23.02.2020 22:51
    +12
    капец!!! я охренела просто..( ужас то какой
    OKs100
    online
      OKs100, 23.02.2020 23:54
    +8
    Вот в чем разница между мужским и женским футболом.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.02.2020 02:44
    +2
    Mac_Gyver, 24.02.2020 02:13
    Уберите это с ленты, а то кто-нибудь вздумает повторять. У самого недавно был вывих. Такие вещи дилетантами не вправляются. Можно повредить нервы и сосуды. Там вообще перелом может быть с кучей осколков. Можно инвалидом остаться. P.S. Тем кто говорит, что это у неё не впервые - с такими хроническими травмами в футбол не играют.
    Мова йде не про сустав а про колінну чашечку.Я наприклад знав такого хлопця,він в баскетбол грав з такою проблемою! Тому длю дюжу вумних ще раз наголошую-вивіх коліна це одне а зміщення колінної чашечки зовсім інша річ.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.02.2020 00:24
    +2
    Який вивих коліна??? Просто зіскочила колінна чашечка і гравчиня ударом поставила її на місце. Схоже що це вже не вперше в неї і вона просто знала що робити.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 24.02.2020 02:13
    0
    Уберите это с ленты, а то кто-нибудь вздумает повторять. У самого недавно был вывих. Такие вещи дилетантами не вправляются. Можно повредить нервы и сосуды. Там вообще перелом может быть с кучей осколков. Можно инвалидом остаться. P.S. Тем кто говорит, что это у неё не впервые - с такими хроническими травмами в футбол не играют.