Даріо СРНА: «Сподіваємося, українці прилетять живими і здоровими з Китаю»

«Шахтар» виділяє літак для евакуації із зони зараження коронавірусом

Даріо СРНА: «Сподіваємося, українці прилетять живими і здоровими з Китаю»
© ФК Шахтар Донецьк. Даріо Срна

Асистент головного тренера і амбасадор клубу Даріо Срна розповів про ініціативу «Шахтаря» виділити літак, щоб забрати українців із зони зараження коронавірусом у Китаї:

«Цим персонально займається Президент України Володимир Зеленський. Я знаю, що процес дуже довгий і важкий. Ми віримо в те, що все буде добре. На сьогодні найголовніше – безпека українців, які перебувають в іншій країні. Щоб вони живі і здорові прилетіли додому. Ми – одна країна і повинні допомагати один одному.

«Шахтар» не вперше показує велике серце, допомагає людям, яким це потрібно. Ситуація непроста. Повторюся, Президент Зеленський займається тим, щоб в цій ситуації все було добре, а «Шахтар» завжди буде готовий допомагати людям.

Так, між футболом і коронавірусом немає нічого спільного. Але найважливіше – здоров'я кожного українця, який перебуває в Україні і за кордоном. Ми сподіваємося, що врешті-решт все буде добре, люди прилетять живими і здоровими, знову будуть посміхатися і обіймуть свої сім'ї».

Капітан «Шахтаря» Андрій Пятов озвучив позицію клубу щодо допомоги українцям в Китаї:

«Ми обговорювали це питання з генеральним директором і президентом: «Шахтар» готовий і вже щільно над цим працює. Багато різних бюрократичних процедур, потрібно зібрати багато паперів. І, наскільки мені відомо, цим питанням займається особисто сам Президент Володимир Зеленський. Всі ми повинні бути людяними. Це наші громадяни, які не змогли покинути зону карантину.

ФК «Шахтар» виступив з позицією, у нас з'явилася така можливість, і ми з задоволенням допоможемо. Ми – одна, єдина країна, повинні один одному допомагати. Це наші діти, наші матері, наші батьки, наші друзі. Ми повинні бути прикладом. «Шахтар» завжди показував, що в будь-якій біді готовий допомагати і дітям, і дорослим».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.02.2020 01:13
    0
    Zport., 24.02.2020 00:41
    Конечно уверен. Это был государственный борт. Не грузовой, а пассажирский. И этот борт может, без дозаправки, долететь до Китая. Так что не выдумывайте.
    Боже,який ти обмежений!Для прикладу,може в тебе в голові розвидниться,яка фірма перевозила наших громадян з Китаю?І чому це був не "державний" літак? Є державна авіакомпанія МАУ але це не означає що по "першому свистку" вони виділяють літаки для потреб днржави!!!
    Zport.
      Zport., 24.02.2020 00:41
    0
    kvv1404, 24.02.2020 00:28
    По перше- ти впевнений що це був державний Ан? І по друге - невже немає різниці для літака летіти 1000 км чи летіти 10 000 км? Чи для тебе це неосяжне,як математика Лобачевського???
    Конечно уверен. Это был государственный борт. Не грузовой, а пассажирский. И этот борт может, без дозаправки, долететь до Китая. Так что не выдумывайте.
    Philip J. Fry
      Philip J. Fry, 24.02.2020 00:30
    -1
    J0e777, 24.02.2020 00:13
    Пленных украинцев привозили на каком самолете? На государственном АН. Почему и из Китая нельзя на нем привезти людей?
    потому что из Китая сколько лететь? будет как у мышебратьев, ведро и палатка.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.02.2020 00:28
    0
    J0e777, 24.02.2020 00:13
    Пленных украинцев привозили на каком самолете? На государственном АН. Почему и из Китая нельзя на нем привезти людей?
    По перше- ти впевнений що це був державний Ан? І по друге - невже немає різниці для літака летіти 1000 км чи летіти 10 000 км? Чи для тебе це неосяжне,як математика Лобачевського???
    J0e777
      J0e777, 24.02.2020 00:13
    +1
    kvv1404, 24.02.2020 00:08
    Який же ти обмежений довбо....йоб!!!! У України є власні літаки??? Певна річ є транспортні літаки які належать МЧС,але евакуйовувати треба людей а не вантажі. А пасажирські літаки належать авіакомпаніям,хоча й українським.Але вони проводять регулярні рейси.Тому Україна має у когось літак орендувати для рейсу в Китай,а це гроші. А Шахтар надає свій клубний літак безкоштовно. І останнє-коли футболісти чи клуб проводить гуманітарні акції але не піариться то про то ніхто не знає.Тепер же це "дешевий піар"! А коли Динамо подарує свої футболки та м*ячі при відвідуванні госпіталю і кричить про цю "видатну гуманітарну подію клубу" то це не дешевий піар. Ти або хрестик зніми,або труси натягни!!!
    Пленных украинцев привозили на каком самолете? На государственном АН. Почему и из Китая нельзя на нем привезти людей?
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.02.2020 00:08
    -4
    J0e777, 23.02.2020 22:02
    Дешевый пиар. Можно подумать в стране проблема с самолётами. Почему-то не предлагали свой самолет для обмена пленными с рашкой и боевиками
    Який же ти обмежений довбо....йоб!!!! У України є власні літаки??? Певна річ є транспортні літаки які належать МЧС,але евакуйовувати треба людей а не вантажі. А пасажирські літаки належать авіакомпаніям,хоча й українським.Але вони проводять регулярні рейси.Тому Україна має у когось літак орендувати для рейсу в Китай,а це гроші. А Шахтар надає свій клубний літак безкоштовно. І останнє-коли футболісти чи клуб проводить гуманітарні акції але не піариться то про то ніхто не знає.Тепер же це "дешевий піар"! А коли Динамо подарує свої футболки та м*ячі при відвідуванні госпіталю і кричить про цю "видатну гуманітарну подію клубу" то це не дешевий піар. Ти або хрестик зніми,або труси натягни!!!
    J0e777
      J0e777, 23.02.2020 23:06
    +3
    mayakovskiy1, 23.02.2020 23:02
    Конечно дешевый пиар. Львовское, тернопольское и санжарское рагулье протестовать выходило, только бы к ним не везли здоровых людей. А тут в Китай самолет отправляют. Чуток есть разница
    С самолетом вообще проблем никаких у страны нет. Пусть шахтер у себя на базе эвакуированых разместит или на даче у ахметова. Вот это будет поступок. А самолетов у нас тысячи. Повторю - дешёвый пиар.
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 23.02.2020 23:02
    -6
    J0e777, 23.02.2020 22:02
    Дешевый пиар. Можно подумать в стране проблема с самолётами. Почему-то не предлагали свой самолет для обмена пленными с рашкой и боевиками
    Конечно дешевый пиар. Львовское, тернопольское и санжарское рагулье протестовать выходило, только бы к ним не везли здоровых людей. А тут в Китай самолет отправляют. Чуток есть разница
    J0e777
      J0e777, 23.02.2020 22:02
    +7
    Дешевый пиар. Можно подумать в стране проблема с самолётами. Почему-то не предлагали свой самолет для обмена пленными с рашкой и боевиками
    J0e777
      J0e777, 23.02.2020 22:02
    +7
    Дешевый пиар. Можно подумать в стране проблема с самолётами. Почему-то не предлагали свой самолет для обмена пленными с рашкой и боевиками
    J0e777
      J0e777, 23.02.2020 23:06
    +3
    mayakovskiy1, 23.02.2020 23:02
    Конечно дешевый пиар. Львовское, тернопольское и санжарское рагулье протестовать выходило, только бы к ним не везли здоровых людей. А тут в Китай самолет отправляют. Чуток есть разница
    С самолетом вообще проблем никаких у страны нет. Пусть шахтер у себя на базе эвакуированых разместит или на даче у ахметова. Вот это будет поступок. А самолетов у нас тысячи. Повторю - дешёвый пиар.
    J0e777
      J0e777, 24.02.2020 00:13
    +1
    kvv1404, 24.02.2020 00:08
    Який же ти обмежений довбо....йоб!!!! У України є власні літаки??? Певна річ є транспортні літаки які належать МЧС,але евакуйовувати треба людей а не вантажі. А пасажирські літаки належать авіакомпаніям,хоча й українським.Але вони проводять регулярні рейси.Тому Україна має у когось літак орендувати для рейсу в Китай,а це гроші. А Шахтар надає свій клубний літак безкоштовно. І останнє-коли футболісти чи клуб проводить гуманітарні акції але не піариться то про то ніхто не знає.Тепер же це "дешевий піар"! А коли Динамо подарує свої футболки та м*ячі при відвідуванні госпіталю і кричить про цю "видатну гуманітарну подію клубу" то це не дешевий піар. Ти або хрестик зніми,або труси натягни!!!
    Пленных украинцев привозили на каком самолете? На государственном АН. Почему и из Китая нельзя на нем привезти людей?
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.02.2020 01:13
    0
    Zport., 24.02.2020 00:41
    Конечно уверен. Это был государственный борт. Не грузовой, а пассажирский. И этот борт может, без дозаправки, долететь до Китая. Так что не выдумывайте.
    Боже,який ти обмежений!Для прикладу,може в тебе в голові розвидниться,яка фірма перевозила наших громадян з Китаю?І чому це був не "державний" літак? Є державна авіакомпанія МАУ але це не означає що по "першому свистку" вони виділяють літаки для потреб днржави!!!
    Zport.
      Zport., 24.02.2020 00:41
    0
    kvv1404, 24.02.2020 00:28
    По перше- ти впевнений що це був державний Ан? І по друге - невже немає різниці для літака летіти 1000 км чи летіти 10 000 км? Чи для тебе це неосяжне,як математика Лобачевського???
    Конечно уверен. Это был государственный борт. Не грузовой, а пассажирский. И этот борт может, без дозаправки, долететь до Китая. Так что не выдумывайте.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 24.02.2020 00:28
    0
    J0e777, 24.02.2020 00:13
    Пленных украинцев привозили на каком самолете? На государственном АН. Почему и из Китая нельзя на нем привезти людей?
    По перше- ти впевнений що це був державний Ан? І по друге - невже немає різниці для літака летіти 1000 км чи летіти 10 000 км? Чи для тебе це неосяжне,як математика Лобачевського???