ЧС-2020 з біатлону. Прима замість Логінова виступить в мас-старті

Артем Прима складе Дмитру Підручному компанію в заключній гонці чемпіонату світу

ЧС-2020 з біатлону. Прима замість Логінова виступить в мас-старті
© Український біатлон. Дмитро Підручний та Артем Прима

Український біатлоніст Артем Прима виступить в мас-старті на чемпіонаті світу-2020 в італійському Антхольці.

Прима був першим запасним і отримав право стартувати після того, як з гонки знявся росіянин Олександр Логінов.

Чоловічий мас-старт відбудеться сьогодні, 23 лютого. Початок о 16:00 за Києвом. Також Україну в цій гонці представить Дмитро Підручний.

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 23.02.2020 14:15
    -1
    SaneK, 23.02.2020 12:58
    Брынзак всё просчитал, когда выдавал украинскую аккредитацию тренеру Логинова)
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 23.02.2020 13:14
    -1
    Они внешне чем-то похожи..
    SaneK
      SaneK, 23.02.2020 12:58
    +5
    Брынзак всё просчитал, когда выдавал украинскую аккредитацию тренеру Логинова)
    vizuals
    online
      vizuals, 23.02.2020 12:58
    +7
    Супер, але Артем учора виклався непогано. Тим не менш, є за кого повболівати крім травмованого Дмитра
    vitaha33
    online
      vitaha33, 23.02.2020 12:58
    +8
    2 приємні новини, мінус кацапський допінгіст, і на його місці наш. Треба буде глянути гонку по рос тв, як у них буде підгорвти... )))
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.02.2020 12:55
    +11
    Наркоман знявся!!!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.02.2020 12:55
    +11
    Наркоман знявся!!!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 23.02.2020 12:58
    +8
    2 приємні новини, мінус кацапський допінгіст, і на його місці наш. Треба буде глянути гонку по рос тв, як у них буде підгорвти... )))
    vizuals
    online
      vizuals, 23.02.2020 12:58
    +7
    Супер, але Артем учора виклався непогано. Тим не менш, є за кого повболівати крім травмованого Дмитра
    SaneK
      SaneK, 23.02.2020 12:58
    +5
    Брынзак всё просчитал, когда выдавал украинскую аккредитацию тренеру Логинова)