Вайлдер вирушив до лікарні після бою з Ф'юрі

Американець серйозно постраждав в чемпіонському бою

Вайлдер вирушив до лікарні після бою з Ф'юрі
© ESPN. Деонтей Вайлдер і Тайсон Ф'юрі

Колишній чемпіон світу за версією WBC в надважкій вазі Деонтей Вайлдер (42-0-1, 41 KO) вирушив до лікарні після бою проти Тайсона Ф'юрі (29-0-1, 20 KO).
 
Через це американець не зміг відвідати післяматчеву прес-конференцію. Про це повідомляє інсайдер Стів Кім.
 
Нагадаємо, в ніч з 22 на 23 лютого в Лас-Вегасі британський боксер надважкої ваги Тайсон Ф'юрі знищив в реванші американця Деонтея Вайлдера і відібрав у нього чемпіонські пояси за версією WBC і The Ring. Американець двічі побував в нокдауні, а в сьомому раунді його кут викинув рушник.

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Peter Bombermenov
      Peter Bombermenov, 23.02.2020 16:54
    0
    Володя давай назад снеси этих клоунов и забери абсолютку, вангуюю Володя претендент на бойс победителем Фьюри-Джошуа!!!!!!!
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 23.02.2020 14:10
    +2
    mr.Holms, 23.02.2020 14:02
    А разве за такое не дисквалифицируют?
    Удары по затылку запрещены. Но намеренным тот удар Фьюри - не выглядел. Бывает....
    mr.Holms
      mr.Holms, 23.02.2020 14:02
    0
    vizuals, 23.02.2020 12:12
    Яйця в Уайлдера є. Бо у 3 раунді після удару по потилиці в нього полопалися барабанні перепонки, що вплинуло на орієнтацію у просторі та на фізичні кондиції
    А разве за такое не дисквалифицируют?
    vizuals
    online
      vizuals, 23.02.2020 12:12
    +6
    Яйця в Уайлдера є. Бо у 3 раунді після удару по потилиці в нього полопалися барабанні перепонки, що вплинуло на орієнтацію у просторі та на фізичні кондиції
    vizuals
    online
      vizuals, 23.02.2020 12:12
    +6
    Яйця в Уайлдера є. Бо у 3 раунді після удару по потилиці в нього полопалися барабанні перепонки, що вплинуло на орієнтацію у просторі та на фізичні кондиції
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 23.02.2020 14:10
    +2
    mr.Holms, 23.02.2020 14:02
    А разве за такое не дисквалифицируют?
    Удары по затылку запрещены. Но намеренным тот удар Фьюри - не выглядел. Бывает....
    Peter Bombermenov
    online
      Peter Bombermenov, 23.02.2020 16:54
    0
    Володя давай назад снеси этих клоунов и забери абсолютку, вангуюю Володя претендент на бойс победителем Фьюри-Джошуа!!!!!!!
    mr.Holms
      mr.Holms, 23.02.2020 14:02
    0
    vizuals, 23.02.2020 12:12
    Яйця в Уайлдера є. Бо у 3 раунді після удару по потилиці в нього полопалися барабанні перепонки, що вплинуло на орієнтацію у просторі та на фізичні кондиції
    А разве за такое не дисквалифицируют?