ФОТО. Усик, Ломаченко і Беленюк прийшли підтримати Берінчика

Український боксер захищає титул

ФОТО. Усик, Ломаченко і Беленюк прийшли підтримати Берінчика

22 лютого в броварському ТРЦ «Термінал» проходить шоу профі-боксу.

У головному бою український боксер Денис Берінчик (12–0, 7 КО) проводить захист титулу інтернаціонального чемпіона за версією WBO в легкій вазі проти представника Аргентини Ектора Едгардо Сармієнто (21–1, 14 КО).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Болельщики 🇺🇦

Публикация от Beleniuk Zhan (@zhanbeleniuk)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(70 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Slavanacii
      Slavanacii, 27.02.2020 23:28
    +1
    Два шарія пара і третій туди ж мабуть ))
    Panama2830
    online
      Panama2830, 23.02.2020 17:45
    -1
    Predator, 23.02.2020 00:17
    беринчика поддержат такие клоуны как он сам. а васю все нормальные адекватные люди
    увидим .... кто поддержит его в следующем бою ... и как у него будет с клоунами, которые его подержат ...
    Dre
      Dre, 23.02.2020 00:57
    +1
    Зборище..
    Predator
      Predator, 23.02.2020 00:17
    0
    Panama2830, 23.02.2020 00:02
    Берінчика підтримає український вболівальник, український любитель боксу... а ти вася підтримуй спецназ, якому ти оди свої співав....
    беринчика поддержат такие клоуны как он сам. а васю все нормальные адекватные люди
    Panama2830
    online
      Panama2830, 23.02.2020 00:02
    -1
    Берінчика підтримає український вболівальник, український любитель боксу... а ти вася підтримуй спецназ, якому ти оди свої співав....
    Bobyk
      Bobyk, 22.02.2020 23:47
    +1
    усик косплеит своего кумира шария?
    Богдан Саженко
      Богдан Саженко, 22.02.2020 23:07
    -1
    всі ватники підтягнулися...може і віршик новий забацают.?а чому і лома своі окуляри не надів.?
    Slavanacii
      Slavanacii, 27.02.2020 23:28
    +1
    Два шарія пара і третій туди ж мабуть ))
    Dre
      Dre, 23.02.2020 00:57
    +1
    Зборище..
    Bobyk
      Bobyk, 22.02.2020 23:47
    +1
    усик косплеит своего кумира шария?
    Predator
      Predator, 23.02.2020 00:17
    0