Зелений Халк переміг! Берінчик здобув 13-ту вікторію на профі-рингу

Денис порадував публіку яскравим виходом на ринг в образі Халка

Зелений Халк переміг! Берінчик здобув 13-ту вікторію на профі-рингу
© K2 Promotions. Денис Берінчик

22 лютого в ТРЦ «Термінал» у Броварах відбулося шоу профі-боксу. В андеркарді перемоги здобули Дмитро Митрофанов і Макс Бурсак.

У головному бою український боксер Денис Берінчик (12–0, 7 КО) проводив захист титулу інтернаціонального чемпіона за версією WBO в легкій вазі проти представника Аргентини Ектора Едгардо Сармієнто (21–1, 14 КО).

Денис за традицією порадував публіку яскравим виходом на ринг, на цей раз він постав в образі Халка.

Український боксер весь 12-раундовий бій домінував на рингу. У 8-му раунді йому вдалося серйозно потрясти суперника, якого від нокдауну врятували канати і гонг, що прозвучав незабаром. Надалі перевага Дениса не викликала сумнівів, і судді за очками зафіксували його 13-ту перемогу на профі-рингу: 117–111, 117–112, 118–110.

Див. також: повне відео бою

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(28 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 23.02.2020 11:27
    0
    Здорово, защитил титул.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 23.02.2020 08:40
    +1
    Хороший бой, порадовал скоростью передвижения, неплохие комбы выбрасывал.
    mb_cdi
      mb_cdi, 23.02.2020 08:04
    +3
    Пора уже переезжать в Белую Церковь. Сколько уже можно бои в Броварах проводить!
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 23.02.2020 06:40
    0
    Cкучно. Беринчику пора на уровень боксеров топ-10 переходить. Избивание ноунэймов в Броварах и Киеве это топтание на месте. Бой с Аракавой был шагом в верном направлении, но после него снова пошли непонятно кто.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 23.02.2020 06:40
    0
    Cкучно. Беринчику пора на уровень боксеров топ-10 переходить. Избивание ноунэймов в Броварах и Киеве это топтание на месте. Бой с Аракавой был шагом в верном направлении, но после него снова пошли непонятно кто.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 23.02.2020 00:02
    -6
    Быть клоуном в Броварах это его максимум!
    nomah2
      nomah2, 22.02.2020 23:52
    +2
    Al Zolo, 22.02.2020 23:46
    бой был скучный-соперник аргентинец скакнул аж через 2 категории-он всю карьеру выступал в 57..... выглядел тощим и нескладным но очень старался.....
    Лично считаю что Максу пришло время пробовать силы в США с нормальными соперниками
    Максу?!
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 22.02.2020 23:46
    -5
    бой был скучный-соперник аргентинец скакнул аж через 2 категории-он всю карьеру выступал в 57..... выглядел тощим и нескладным но очень старался.....
    Лично считаю что Максу пришло время пробовать силы в США с нормальными соперниками
    mb_cdi
      mb_cdi, 23.02.2020 08:04
    +3
    Пора уже переезжать в Белую Церковь. Сколько уже можно бои в Броварах проводить!
    nomah2
      nomah2, 22.02.2020 23:52
    +2
    Al Zolo, 22.02.2020 23:46
    бой был скучный-соперник аргентинец скакнул аж через 2 категории-он всю карьеру выступал в 57..... выглядел тощим и нескладным но очень старался.....
    Лично считаю что Максу пришло время пробовать силы в США с нормальными соперниками
    Максу?!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 23.02.2020 08:40
    +1
    Хороший бой, порадовал скоростью передвижения, неплохие комбы выбрасывал.
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 23.02.2020 11:27
    0
    Здорово, защитил титул.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 23.02.2020 06:40
    0
    Cкучно. Беринчику пора на уровень боксеров топ-10 переходить. Избивание ноунэймов в Броварах и Киеве это топтание на месте. Бой с Аракавой был шагом в верном направлении, но после него снова пошли непонятно кто.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 23.02.2020 06:40
    0
    Cкучно. Беринчику пора на уровень боксеров топ-10 переходить. Избивание ноунэймов в Броварах и Киеве это топтание на месте. Бой с Аракавой был шагом в верном направлении, но после него снова пошли непонятно кто.