ВІДЕО. Моуріньо істерично сміявся на питання про травмованих гравців

Реакція коуча «Тоттенхема» пов'язана з великою кількістю травмованих

ВІДЕО. Моуріньо істерично сміявся на питання про травмованих гравців
© Twitter. Жозе Моуріньо

Головний тренер «Тоттенхема» Жозе Моуріньо істерично сміявся, коли журналісти на прес-конференції запитали його про стан травмованих гравців: Гаррі Кейна, Сон Хин Міна і Деле Аллі.

– У Сон Хин Міна була операція. На скільки він вибув?
– Тижні, якась кількість тижнів, велика кількість тижнів, кілька місяців (сміється).

– Було приємно побачити Кейна в середу. Вручаючи нагороду сім'ї Джиммі Грівза, він виглядав досить мобільним.
– (сміється). Дякую, Гері. За останніми даними, він виглядає нормально, так.

– Як справи у Аллі?
– (істерика). Боже мій, Гері. Ти мій друг. Деле Аллі теж нормально.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    temamx2727
    online
      temamx2727, 22.02.2020 10:09
    0
    sergio_terry, 21.02.2020 23:59
    Интересно, сейчас будут говорить хейтеры Жозе, НО, чувак делает из говна конфетку, а это о многом говорит!
    А что здесь хейтить? Ну посмеялся человек, случился у него приступ смеха) значит может нормально реагировать на проблемы, а не только оправдываться и плакать.
    Trollface
    online
      Trollface, 22.02.2020 09:19
    +2
    Здесь хейтеров нет. Моуриньо просто идиот. Видео тому доказательство
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.02.2020 06:22
    +1
    sergio_terry, 21.02.2020 23:59
    Интересно, сейчас будут говорить хейтеры Жозе, НО, чувак делает из говна конфетку, а это о многом говорит!
    То что он делает, конфеткой назвать невозможно. Хотя может у нас с вами разное представление о конфетках. Он разваливает то что построил Почеттино. Вряд ли Шпоры будут еще когда либо играть в финале ЛЧ
    digsum
    online
      digsum, 22.02.2020 00:06
    +8
    sergio_terry, 21.02.2020 23:59
    Интересно, сейчас будут говорить хейтеры Жозе, НО, чувак делает из говна конфетку, а это о многом говорит!
    Ну не из говна, и не конфетку, но в остальном ты прав
    sergio_terry
      sergio_terry, 21.02.2020 23:59
    -7
    Интересно, сейчас будут говорить хейтеры Жозе, НО, чувак делает из говна конфетку, а это о многом говорит!
    digsum
    online
      digsum, 22.02.2020 00:06
    +8
    sergio_terry, 21.02.2020 23:59
    Интересно, сейчас будут говорить хейтеры Жозе, НО, чувак делает из говна конфетку, а это о многом говорит!
    Ну не из говна, и не конфетку, но в остальном ты прав
    Trollface
    online
      Trollface, 22.02.2020 09:19
    +2
    Здесь хейтеров нет. Моуриньо просто идиот. Видео тому доказательство
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.02.2020 06:22
    +1
    sergio_terry, 21.02.2020 23:59
    Интересно, сейчас будут говорить хейтеры Жозе, НО, чувак делает из говна конфетку, а это о многом говорит!
    То что он делает, конфеткой назвать невозможно. Хотя может у нас с вами разное представление о конфетках. Он разваливает то что построил Почеттино. Вряд ли Шпоры будут еще когда либо играть в финале ЛЧ
    temamx2727
    online
      temamx2727, 22.02.2020 10:09
    0
    sergio_terry, 21.02.2020 23:59
    Интересно, сейчас будут говорить хейтеры Жозе, НО, чувак делает из говна конфетку, а это о многом говорит!
    А что здесь хейтить? Ну посмеялся человек, случился у него приступ смеха) значит может нормально реагировать на проблемы, а не только оправдываться и плакать.