ВІДЕО. Симулянт! Бабель спародіював суперника, який катався по полю

У нападника «Аякса» не витримали нерви

ВІДЕО. Симулянт! Бабель спародіював суперника, який катався по полю
© ФК Аякс

33-річний нападник «Аякса» Райан Бабель, який взимку вдруге повернувся в команду з Амстердама, відзначився кумедним епізодом в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти «Хетафе» (0:2).

В одному з моментів за рахунку 0:1 Бабель вступив у відбір проти габаритного камерунця Аллана Ньома, після чого суперник впав на газон. Суддя виписав Райану гірчичника.

Форвард «Аякса» вирішив, що опонент симулює і вирішив продемонструвати, що його театральні вміння нітрохи не гірші, ніж у Ньома.

Втім, такій поведінці можна знайти виправдання, адже м'яч перебував у грі всього 42 хвилини і 36 секунд чистого часу, що стало найгіршим показником на турнірі з 2009 року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(34 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Gwynbleidd
      Gwynbleidd, 21.02.2020 02:55
    +3
    48 минут мусора и 42 минуты игры.
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 21.02.2020 02:16
    +4
    красава
    VVV
    online
      VVV, 21.02.2020 00:58
    +8
    shoko, 20.02.2020 23:55
    Выдержка из статьи.."1/6 финала Лиги Европы против «Хетафе»" .. 1/6 ?? У нас новые стадии или новый турнир какой-то появился? исправьте пожалуйста.. Бабель - неспортивное поведение,арбитр обязан был показать ему жёлтую.Как по эпизоду - показал?
    А в Ньйома спортивна поведінка?це що за «перекотиполе»? «Неймар-стайл» - аж дивитись противно..
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 21.02.2020 00:22
    -3
    Лучше бы он игру нормальную спародировал...худший на поле, да и в целом у команды за матч и ударов то практически не было. Пародисты, су*А)
    shoko
      shoko, 20.02.2020 23:55
    -1
    Выдержка из статьи.."1/6 финала Лиги Европы против «Хетафе»" .. 1/6 ?? У нас новые стадии или новый турнир какой-то появился? исправьте пожалуйста.. Бабель - неспортивное поведение,арбитр обязан был показать ему жёлтую.Как по эпизоду - показал?
    VVV
    online
      VVV, 21.02.2020 00:58
    +8
    shoko, 20.02.2020 23:55
    Выдержка из статьи.."1/6 финала Лиги Европы против «Хетафе»" .. 1/6 ?? У нас новые стадии или новый турнир какой-то появился? исправьте пожалуйста.. Бабель - неспортивное поведение,арбитр обязан был показать ему жёлтую.Как по эпизоду - показал?
    А в Ньйома спортивна поведінка?це що за «перекотиполе»? «Неймар-стайл» - аж дивитись противно..
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 21.02.2020 02:16
    +4
    красава
    Gwynbleidd
      Gwynbleidd, 21.02.2020 02:55
    +3
    48 минут мусора и 42 минуты игры.