ОФІЦІЙНО: Львів підписав бразильця Яковеллі і українця Недолю

Львівський клуб уклав контракти з двома футболістами

ОФІЦІЙНО: Львів підписав бразильця Яковеллі і українця Недолю
© ФК Львів. Матеус Яковеллі (в центрі)

«Львів» підписав угоди з двома гравцями — 21-річним бразильським форвардом Матеусом Яковеллі і 26-річним українським півзахисником Артемом Недолею.

«Є футболіст — форвард, бразилець, гравець пристойного рівня. Він швидко все схоплює і стрімко інтегрується», — охарактеризував нападника головний тренер «Львова» Єгіше Мелікян на зборах в Туреччині.

Раніше Яковеллі виступав за «Палмейрас» (Бразилія), «Реал Массаму» (Португалія), «Парану» (Бразилія), «Ешторіл» (Португалія).

Недоля грав за «Севастополь», «Олімпік», «Полтаву», «Суми», «Полісся» та «Кремінь».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Львів

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    kerch30
      kerch30, 20.02.2020 19:13
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    DARK SIDE, 20.02.2020 19:10
    больше Бразильцев и Аргентинцев и Уругвайцев в УПЛ и тогда футбол станет конкурентным и зрелищным и будет интересно смотреть! И неинтересно смотреть еще потому что мало команд в УПЛ. Нужно минимум 16 команд, а максимум 20. И во все эти клубы накупить игроков с вышеперечисленных стран и будет УПЛ топ!!! Нужно делать интересный турнир для людей!
    Пока Люксембург
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 20.02.2020 19:10
    +3
    больше Бразильцев и Аргентинцев и Уругвайцев в УПЛ и тогда футбол станет конкурентным и зрелищным и будет интересно смотреть! И неинтересно смотреть еще потому что мало команд в УПЛ. Нужно минимум 16 команд, а максимум 20. И во все эти клубы накупить игроков с вышеперечисленных стран и будет УПЛ топ!!! Нужно делать интересный турнир для людей!
    kerch30
      kerch30, 20.02.2020 19:07
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Виктор Андрущик, 20.02.2020 18:26
    Недоля нормальний гравець,в Поліссі грав.Динамо помнить його,тож Львів тепер добряче підсилився,а бразилець ну то таке,подивимось?
    Бразилець з одного пляжу з Неймаром
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 20.02.2020 18:49
    -1
    Удачі хлопцям ! Львів до перемоги !
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 20.02.2020 18:26
    0
    Недоля нормальний гравець,в Поліссі грав.Динамо помнить його,тож Львів тепер добряче підсилився,а бразилець ну то таке,подивимось?
    Володимир Олійник
      Володимир Олійник, 20.02.2020 18:07
    0
    kerch30, 20.02.2020 18:01
    Недоля у ФК Львів
    як кораблик назвеш так він і попливе
    kerch30
      kerch30, 20.02.2020 18:01
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Недоля у ФК Львів
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 20.02.2020 19:10
    +3
    больше Бразильцев и Аргентинцев и Уругвайцев в УПЛ и тогда футбол станет конкурентным и зрелищным и будет интересно смотреть! И неинтересно смотреть еще потому что мало команд в УПЛ. Нужно минимум 16 команд, а максимум 20. И во все эти клубы накупить игроков с вышеперечисленных стран и будет УПЛ топ!!! Нужно делать интересный турнир для людей!
    kerch30
      kerch30, 20.02.2020 18:01
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Недоля у ФК Львів
    kerch30
      kerch30, 20.02.2020 19:13
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    DARK SIDE, 20.02.2020 19:10
    больше Бразильцев и Аргентинцев и Уругвайцев в УПЛ и тогда футбол станет конкурентным и зрелищным и будет интересно смотреть! И неинтересно смотреть еще потому что мало команд в УПЛ. Нужно минимум 16 команд, а максимум 20. И во все эти клубы накупить игроков с вышеперечисленных стран и будет УПЛ топ!!! Нужно делать интересный турнир для людей!
    Пока Люксембург
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 20.02.2020 18:26
    0
    Недоля нормальний гравець,в Поліссі грав.Динамо помнить його,тож Львів тепер добряче підсилився,а бразилець ну то таке,подивимось?
    Володимир Олійник
      Володимир Олійник, 20.02.2020 18:07
    0