СЕЛЕЗНЬОВ: Мене не відпустили в Галатасарай. Я сів в роздягальні і заплакав

Екс-форвард збірної України розповів, як міг перейти в «Галатасарай»

СЕЛЕЗНЬОВ: Мене не відпустили в Галатасарай. Я сів в роздягальні і заплакав
© ФК Бурсаспор. Євген Селезньов

Євген Селезньов, виступаючи за «Акхісар Беледієспор», отримав запрошення з «Галатасарая», але президент клубу не захотів його відпускати.

«На клуб прийшов запит із «Галатасарая». Мені президент говорить: «В цей клуб ти не підеш навіть за 10 мільйонів і вимкнув телефон. День до закриття трансферного вікна. Ліга чемпіонів. «Галатасарай» в групі з «Шальке» Конопи, «Локомотивом» Смолова і я, якби перейшов. Але президент мене не відпустив. Я сів в роздягальні і заплакав. Це в 33 роки », - сказав Селезньов на ютуб-каналі Міля.

У складі «Акхісар Беледієспор» Селезньов виграв Кубок і Суперкубок Туреччини. Зараз Селезньов виступає за «Бурсаспор» в першому дивізіоні Туреччини.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Міля

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Viktor Kovtun
      Viktor Kovtun, 20.02.2020 11:42
    -1
    Яремчук выздоравливай скорей, а то дедушки в сборную просятся
    Вова Чертрогатый
      Вова Чертрогатый, 20.02.2020 07:14
    +2
    какие-то они ебнутые - предусмотри в контракте клаусулу и не плач, дуня
    Leo Leo
      Leo Leo, 20.02.2020 06:47
    -4
    Напоминает шоу уродов.. селя,миля,конопа..
    Поручик Ржевский
      Поручик Ржевский, 20.02.2020 02:34
    -1
    По Смолову и Локомотиву, значит, тоскует, бедняга...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 19.02.2020 23:11
    0
    Да, у Сели хоть душа осталась, в отличии от долдонов обкуренных...
    Олексій Коваль
      Олексій Коваль, 19.02.2020 22:49
    -1
    Звісно, всі залишились голодними
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 19.02.2020 21:57
    0
    Потом поел и вытер сопли?
    mist76
      mist76, 19.02.2020 21:17
    +2
    Его почему-то не жалко
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 19.02.2020 21:16
    +2
    Хорошо хоть стихи не писал, как некоторые.
    stopor2016
      stopor2016, 19.02.2020 21:10
    +1
    Не помогут сопли , Тайсон тоже плакал.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 20.02.2020 07:14
    +2
    какие-то они ебнутые - предусмотри в контракте клаусулу и не плач, дуня
    mist76
      mist76, 19.02.2020 21:17
    +2
    Его почему-то не жалко
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 19.02.2020 21:16
    +2
    Хорошо хоть стихи не писал, как некоторые.
    stopor2016
      stopor2016, 19.02.2020 21:10
    +1
    Не помогут сопли , Тайсон тоже плакал.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 19.02.2020 23:11
    0
    Да, у Сели хоть душа осталась, в отличии от долдонов обкуренных...
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 19.02.2020 21:57
    0
    Потом поел и вытер сопли?