ВІДЕО. Тайсон Ф'ЮРІ: «Після бою з Вайлдером я візьму повій за $30»

Британський боксер має намір яскраво відсвяткувати перемогу над Деонтеєм Вайлдером

ВІДЕО. Тайсон Ф'ЮРІ: «Після бою з Вайлдером я візьму повій за $30»
© Twitter. Уайлдер та Фьюрі

Британський боксер Тайсон Ф'юрі розповів одному з журналістів DailyCaller, як планує розважитися після грандіозного бою-реваншу з Деонтеєм Вайлдером, який відбудеться 22 лютого у Лас-Вегасі:

«Після перемоги над Вайлдером я влаштую розвагу з кокаїном та повіями! Якщо вам цікаво, які повії, я беру дешевих, 30-доларових. Дам пораду: треба зробити укол пеніциліну перед цією справою. Якщо у вас немає пеніциліну, допоможуть два презервативи».

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    IronValdemar
      IronValdemar, 20.02.2020 00:08
    +1
    "Тонкий" циганський гумор.
    Насправді це просто частина промоушену. Цього і не вистачало Кличкам.
    В США без трештокінгу важко стати популярним.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 19.02.2020 20:33
    +1
    Al Zolo, 19.02.2020 13:21
    то есть никакущий Уайлдер-проигрывавший весь бой кубинскому пенсу=это твой идеал?
    пи3дец у тебя логика... я написал что цыган херовый, про вайлдера ниче не писал... но если ты спрашиваешь - напишу - мне не понятно почему вайлдера считают не техничным - его техника состоит в том что он очень вовремя и быстро выбрасывает свои прямые удары, и они достигают цели и дают ему результат, я считаю его техничным
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 19.02.2020 13:21
    -1
    Вова Чертрогатый, 18.02.2020 17:40
    какой он нахрен хороший? здоровый просто и голова крепкая, но это пока
    то есть никакущий Уайлдер-проигрывавший весь бой кубинскому пенсу=это твой идеал?
    Saar
    online
      Saar, 18.02.2020 18:47
    +1
    Уайдлер вылечит этого нарика
    frifrikhk
      frifrikhk, 18.02.2020 18:12
    +5
    Тролль 99 левела, красава)😄
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 18.02.2020 17:40
    0
    Al Zolo, 18.02.2020 15:06
    я хренею без баяна..... такой хороший боксер- умный в ринге в отличии от туповатого нокаутера Уайлдера и такой глупый клоун по жизни
    какой он нахрен хороший? здоровый просто и голова крепкая, но это пока
    Kherson384
      Kherson384, 18.02.2020 17:31
    +4
    Фьюрі - Олух! Такі слова....... Да ще викладують...... Наші діти читають про повій..... Лантух він
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 18.02.2020 16:23
    -3
    pike1, 18.02.2020 15:56
    такие люди не попадают в тюрьмы, попадют олухи типо Тайсона первого, а этот хитрый лис только языком бла бла бла
    Да ладно не попадают. Примеров полно.
    pike1
      pike1, 18.02.2020 15:56
    +2
    DKTheBest2, 18.02.2020 15:22
    Похоже цыганский клоун закончит тюрьмой.
    такие люди не попадают в тюрьмы, попадют олухи типо Тайсона первого, а этот хитрый лис только языком бла бла бла
    BekXan
      BekXan, 18.02.2020 15:48
    +4
    Боксёр....Спорт....Кусок говна.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 18.02.2020 15:30
    -6
    Фьюри красава. Бой он уже выиграл. Слышу скрежет зубов Уайлдера.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 18.02.2020 15:22
    +3
    Похоже цыганский клоун закончит тюрьмой.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 18.02.2020 15:18
    +1
    Al Zolo, 18.02.2020 15:06
    я хренею без баяна..... такой хороший боксер- умный в ринге в отличии от туповатого нокаутера Уайлдера и такой глупый клоун по жизни
    Тролль просто. Цыган в чистом виде, хитрый как еврей и недалёкий, как касап ))
    Semiramida
      Semiramida, 18.02.2020 15:13
    +1
    Яке воно дурне! Мабуть минулого разу Уайлдер останні мозги з голови Фьюрі вибив?!
    Тварина Уайлдер та дебіл Фьюрі! Будуть вирішувати в особистому двобої: хто з них більше на людину схожий!
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 18.02.2020 15:06
    +3
    я хренею без баяна..... такой хороший боксер- умный в ринге в отличии от туповатого нокаутера Уайлдера и такой глупый клоун по жизни
    frifrikhk
      frifrikhk, 18.02.2020 18:12
    +5
    Тролль 99 левела, красава)😄
    Kherson384
      Kherson384, 18.02.2020 17:31
    +4
    Фьюрі - Олух! Такі слова....... Да ще викладують...... Наші діти читають про повій..... Лантух він
    BekXan
      BekXan, 18.02.2020 15:48
    +4
    Боксёр....Спорт....Кусок говна.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 18.02.2020 15:22
    +3
    Похоже цыганский клоун закончит тюрьмой.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 18.02.2020 15:06
    +3
    я хренею без баяна..... такой хороший боксер- умный в ринге в отличии от туповатого нокаутера Уайлдера и такой глупый клоун по жизни
    pike1
    online
      pike1, 18.02.2020 15:56
    +2
    DKTheBest2, 18.02.2020 15:22
    Похоже цыганский клоун закончит тюрьмой.
    такие люди не попадают в тюрьмы, попадют олухи типо Тайсона первого, а этот хитрый лис только языком бла бла бла
    IronValdemar
      IronValdemar, 20.02.2020 00:08
    +1
    "Тонкий" циганський гумор.
    Насправді це просто частина промоушену. Цього і не вистачало Кличкам.
    В США без трештокінгу важко стати популярним.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 19.02.2020 20:33
    +1
    Al Zolo, 19.02.2020 13:21
    то есть никакущий Уайлдер-проигрывавший весь бой кубинскому пенсу=это твой идеал?
    пи3дец у тебя логика... я написал что цыган херовый, про вайлдера ниче не писал... но если ты спрашиваешь - напишу - мне не понятно почему вайлдера считают не техничным - его техника состоит в том что он очень вовремя и быстро выбрасывает свои прямые удары, и они достигают цели и дают ему результат, я считаю его техничным
    Saar
    online
      Saar, 18.02.2020 18:47
    +1
    Уайдлер вылечит этого нарика
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 18.02.2020 15:18
    +1
    Al Zolo, 18.02.2020 15:06
    я хренею без баяна..... такой хороший боксер- умный в ринге в отличии от туповатого нокаутера Уайлдера и такой глупый клоун по жизни
    Тролль просто. Цыган в чистом виде, хитрый как еврей и недалёкий, как касап ))
    Semiramida
      Semiramida, 18.02.2020 15:13
    +1
    Яке воно дурне! Мабуть минулого разу Уайлдер останні мозги з голови Фьюрі вибив?!
    Тварина Уайлдер та дебіл Фьюрі! Будуть вирішувати в особистому двобої: хто з них більше на людину схожий!
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 18.02.2020 17:40
    0