| Оновлено 18 лютого 2020, 10:01
1160
1

Андрій ДЕМЧЕНКО: «Наша проблема — завершення атак»

Наставник «Металіста 1925» прокоментував нічию в товариському матчі з «Гірник-Спортом» (2:2)

1160
1
ФК Металіст 1925. Андрій Демченко

Головний тренер «Металіста 1925» Андрій Демченко підбив підсумки товариського матчу з «Гірник-Спортом» (2:2).

«Гарна команда, провели хороший спаринг. Сьогодні у команди вже був інший рух, помітно, що вже з'явилися сили у ногах. Зміст гри вже більш-менш задовільний, але завершальній фазі треба приділити особливу увагу. Маючи стільки гольових нагод, ми повинні були у першому таймі забивати достатньою кількість голів та вирішувати долю матчу. Але цього не сталося та забили вже нам. Є, над чим працювати, ми проведемо аналіз. Що стосується другого тайму, то мені сподобалася молодь, як вона рухались. Але наша проблема — завершення атак. Було багато моментів, їх потрібно реалізовувати та вигравати матчі. Те, що з'явилася сила у ногах, це добре, з позитивної точки зору хочу відзначити і зміст гри, а ось завершальна стадія поки не на належному рівні», — вважає Демченко.

(4)

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів

КЛОПП: «Аталанта на 100% заслужила пройти далі. Ми зосередимося на АПЛ»
Футбол | 19 квітня 2024, 01:41 0