ВІДЕО. У ворота команди Гармаша і Морозюка не забили 2 пенальті за 5 хвилин

Це не врятувало «Різеспор» від поразки

ВІДЕО. У ворота команди Гармаша і Морозюка не забили 2 пенальті за 5 хвилин
© ФК Різеспор. Микола Морозюк

Сьогодні «Різеспор» Дениса Гармаша, Миколи Морозюка та Андрія Борячука в 22-му турі чемпіонату Туреччини на виїзді програв з рахунком 0:2 «Газіантепспору».

Морозюк провів на полі всі 90 хвилин, Гармаш залишився в запасі, а Борячук навіть не потрапив в заявку на матч.

Рахунок матчу міг бути розгромним, проте форвард «Газіантепспора» Мухаммет Демір двічі протягом п'яти хвилин (на 57-й і 61-й хвилинах) не реалізував пенальті. Спочатку він потрапив у поперечину, а потім - взагалі пробив вище воріт:

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 10.03.2020 07:07
    0
    Родригес сборы прошел поэтому и играет,да ещё и забивает.
    Maradona
    online
      Maradona, 18.02.2020 01:09
    +3
    Може там Ірка була за воротами і чувак стрьоманувся
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 18.02.2020 00:05
    +6
    Виктор Андрущик, 17.02.2020 23:41
    Вот тебе и чемпионат Турции, Гармаш в запасе,Борячук вне заявки.Это основные в Динамо и Мариуполе и команда середнячок.
    А давно ли они там играют? Может, они с командой сборы прошли, тренировались вместе? Нет? Тогда какая разница ОТКУДА они? Надо чтобы прошли сборы с командой, а потом уже можно говорить что-то об их месте в составе команды.
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 17.02.2020 23:41
    0
    Вот тебе и чемпионат Турции, Гармаш в запасе,Борячук вне заявки.Это основные в Динамо и Мариуполе и команда середнячок.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 18.02.2020 00:05
    +6
    Виктор Андрущик, 17.02.2020 23:41
    Вот тебе и чемпионат Турции, Гармаш в запасе,Борячук вне заявки.Это основные в Динамо и Мариуполе и команда середнячок.
    А давно ли они там играют? Может, они с командой сборы прошли, тренировались вместе? Нет? Тогда какая разница ОТКУДА они? Надо чтобы прошли сборы с командой, а потом уже можно говорить что-то об их месте в составе команды.
    Maradona
    online
      Maradona, 18.02.2020 01:09
    +3
    Може там Ірка була за воротами і чувак стрьоманувся
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 10.03.2020 07:07
    0
    Родригес сборы прошел поэтому и играет,да ещё и забивает.
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 17.02.2020 23:41
    0
    Вот тебе и чемпионат Турции, Гармаш в запасе,Борячук вне заявки.Это основные в Динамо и Мариуполе и команда середнячок.