Тренер Уфи: «Впустили момент надати Зінченку російське громадянство»

Вадим Євсєєв вважає, що футболіст «Манчестер Сіті» міг би грати за збірну Росії

Тренер Уфи: «Впустили момент надати Зінченку російське громадянство»
© УАФ. Олександр Зінченко

23-річний футболіст «Манчестер Сіті» і збірної України з футболу Олександр Зінченко міг отримати російське громадянство. Про це заявив головний тренер «Уфи» Вадим Євсєєв.

Зінченко захищав кольори «Уфи» з 2015-го по 2016-й роки, після чого перейшов в «Манчестер Сіті». У 2015-му році Олександр дебютував у національній збірній України.

- Часто наводите в приклад своїм підопічним колишнього гравця «Уфи» Олександра Зінченка?
- Ні.

- Чому?
- Є й інші приклади.

- ?
- У нас щороку з «Уфи» хтось кудись іде.

- Але в «Сіті» опинився лише Зінченко.
- Значить, добре, себе проявив. Тільки він вважає, що його туди покликали виключно за ігри в «Уфі». Скаути з Манчестера стежили за Олександром з 15 років, ще з юнацьких збірних. А перехід відбувся, коли Олександр став гравцем «Уфи». На той час він вже доріс до української молодіжки. Хоча я точно знаю: Газізов хотів, щоб Зінченко отримав російське громадянство.

- Що завадило?
- Керівництво РФС тоді сказало: ви спочатку розберіться зі статусом свого гравця — легіонер він чи ні.

- І впустили момент?
- Так, можливо.

- Зараз Зінченко міг би бути лідером збірної Росії?
- А я звідки знаю?

- Але ви ж можете порівняти рівень футболістів?
- Зараз він виступає за збірну України. Там підібралося непогане покоління. Не бачу сенсу проводити якісь паралелі. Як каже Станіслав Черчесов? Сьогодні є у нас в розпорядженні Дзюба — ми його використовуємо. Завтра буде, припустимо, Смолов — зробимо ставку на нього. Хтось же може отримати травму? Треба виходити з того підбору виконавців, який є у тебе під рукою.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Спорт-Експрес в Росії

(59 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 28.02.2020 13:34
    0
    ManCity, 16.02.2020 18:34
    Інформація ні про що. Нахрін вона?
    Срач запустить!
    Ya H
      Ya H, 28.02.2020 13:26
    0
    Из расии можно уйти только в ФК Тайга, ФК Мидведь и ФК Скрепа.
    Владислав Шимко
      Владислав Шимко, 23.02.2020 23:29
    +3
    Зинченко: «спасибо, но мне сейчас не нужна эта туалетная бумага»
    ua-goahead
      ua-goahead, 16.02.2020 20:03
    +7
    До редакції sport.ua. Скільки можна копіпастити російські ресурси. У Вас, що немає власної позиції? Коли ви вже виростете
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 16.02.2020 19:38
    +2
    Мля,взагалі ні про що....
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 16.02.2020 19:38
    0
    Мля,взагалі ні про що....
    Tasha19
      Tasha19, 16.02.2020 18:54
    +8
    Российский паспорт Зинченко нужен был бы если б он в России играть оставался, а таких планов у него не было, так что и российский паспорт ему был не нужен.
    BekXan
      BekXan, 16.02.2020 18:50
    +13
    Врятли ему нужна была эта бесполезная бумажка.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.02.2020 18:47
    -6
    ManCity, 16.02.2020 18:34
    Інформація ні про що. Нахрін вона?
    Правда в одно место колет? И ещё и не такое всплывёт года через 2-3...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.02.2020 18:44
    -5
    Класс. МанСити влип, теперь можно напомнить и про игру за Уфу Зинченко во время АТО. Утопили и этого сепара Как это по-патриотически...
    ManCity
      ManCity, 16.02.2020 18:34
    +1
    Інформація ні про що. Нахрін вона?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.02.2020 17:51
    +4
    О ватножопые рагули на сайт зашли, сразу всех заминусовали, ущербные
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.02.2020 17:43
    +17
    Футбол в квадрате, 16.02.2020 17:15
    Та да) Они как обычно, слишком много о себе возомнили!
    Они наивно полагают, что рассейское гражданство, это такое счастье, что все прямо в очередь выстроятся для того чтоб рассейский паспорт получить...
    adidas77
    online
      adidas77, 16.02.2020 17:34
    +17
    - Часто наводите в приклад своїм підопічним колишнього гравця «Уфи» Олександра Зінченка?
    - Ні.
    - Чому?
    - Є й інші приклади.
    Дальше не читал! Хороший анекдот про педерастов!
    Letifer
      Letifer, 16.02.2020 17:30
    +15
    Вроде ничего такого и не сказал, а по ответам видно, что Евсеев - вата
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 16.02.2020 17:24
    -12
    Я уверен, что причина более банальна - не сошлись в сумме откупных. Расеяни пожалели лишнюю копейку, на их взгляд, а футболист думал, что он второй Месси... Такое часто случается... А потом уже поздно было. Но ребята с Уфы могут немного и потерпеть , чрез пару лет он может запросто к вам назад попроситься...
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 16.02.2020 17:15
    +17
    © УАФ– М а ф і я! , 16.02.2020 17:11
    Та Зинченко и не принял бы ваше рассейское гражданство. Рассейским паспортом можно только жопу подтереть!
    Та да) Они как обычно, слишком много о себе возомнили!
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.02.2020 17:11
    +25
    Та Зинченко и не принял бы ваше рассейское гражданство. Рассейским паспортом можно только жопу подтереть!
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.02.2020 17:11
    +25
    Та Зинченко и не принял бы ваше рассейское гражданство. Рассейским паспортом можно только жопу подтереть!
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.02.2020 17:43
    +17
    Футбол в квадрате, 16.02.2020 17:15
    Та да) Они как обычно, слишком много о себе возомнили!
    Они наивно полагают, что рассейское гражданство, это такое счастье, что все прямо в очередь выстроятся для того чтоб рассейский паспорт получить...
    adidas77
    online
      adidas77, 16.02.2020 17:34
    +17
    - Часто наводите в приклад своїм підопічним колишнього гравця «Уфи» Олександра Зінченка?
    - Ні.
    - Чому?
    - Є й інші приклади.
    Дальше не читал! Хороший анекдот про педерастов!
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 16.02.2020 17:15
    +17
    © УАФ– М а ф і я! , 16.02.2020 17:11
    Та Зинченко и не принял бы ваше рассейское гражданство. Рассейским паспортом можно только жопу подтереть!
    Та да) Они как обычно, слишком много о себе возомнили!
    Letifer
      Letifer, 16.02.2020 17:30
    +15
    Вроде ничего такого и не сказал, а по ответам видно, что Евсеев - вата
    BekXan
      BekXan, 16.02.2020 18:50
    +13
    Врятли ему нужна была эта бесполезная бумажка.
    Tasha19
    online
      Tasha19, 16.02.2020 18:54
    +8
    Российский паспорт Зинченко нужен был бы если б он в России играть оставался, а таких планов у него не было, так что и российский паспорт ему был не нужен.
    ua-goahead
      ua-goahead, 16.02.2020 20:03
    +7
    До редакції sport.ua. Скільки можна копіпастити російські ресурси. У Вас, що немає власної позиції? Коли ви вже виростете
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.02.2020 17:51
    +4
    О ватножопые рагули на сайт зашли, сразу всех заминусовали, ущербные
    Владислав Шимко
      Владислав Шимко, 23.02.2020 23:29
    +3
    Зинченко: «спасибо, но мне сейчас не нужна эта туалетная бумага»
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 16.02.2020 19:38
    +2
    Мля,взагалі ні про що....
    ManCity
      ManCity, 16.02.2020 18:34
    +1
    Інформація ні про що. Нахрін вона?
    dgurkis
    online
      dgurkis, 28.02.2020 13:34
    0
    ManCity, 16.02.2020 18:34
    Інформація ні про що. Нахрін вона?
    Срач запустить!
    Ya H
      Ya H, 28.02.2020 13:26
    0
    Из расии можно уйти только в ФК Тайга, ФК Мидведь и ФК Скрепа.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 16.02.2020 19:38
    0
    Мля,взагалі ні про що....