Мотор розгромно програв Вардару і втратив шанси на вихід в плей-офф ЛЧ

Запорізький клуб не зумів вчинити опір чинному переможцеві Ліги чемпіонів

Мотор розгромно програв Вардару і втратив шанси на вихід в плей-офф ЛЧ

У новому році «Мотор» зазнав серйозних кадрових втрат. Спочатку в московський «Спартак» перейшли Яанімаа та Жуков, а перед виїздом в Скоп'є в тому ж напрямку переїхали Сорока та голкіпер Кірєєв. Поповненням став тільки перехід в «Мотор» Олексія Ганчева.

З початку поєдинку «Вардар» почав нарощувати свою перевагу і розрив в рахунку незабаром досяг п'яти м'ячів. Запорожці грішили неточними діями в атаці, а майже всі кидки македонців досягали мети. Але в середині першого тайму гості намацали свою гру і зуміли підібратися до суперників на відстань одного м'яча. Втім, тайм-аут «Вардара» вніс корективи в гру господарів майданчика, які знову заграли надійно в обороні і точно в нападі. На перерву команди пішли з комфортною перевагою македонців - 16:11.

У другій половині зустрічі гандболісти «Вардара» холоднокровно контролювали хід подій на майданчику і довели матч до переможного закінчення, тим самим забронювавши собі місце в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. А «Мотор» за два тури до фінішу групового етапу вже не претендує на вихід в плей-оф.

Ліга чемпіонів.

«Вардар» «Мотор» – 38:28.

Гліб Каралаш (58)

«Вардар»: Халіфа Жедбан, Марко Кізіч, Васил Гогов, Стоянче Стойлов (3), Деян Кукуловскі (2), Дімітар Дімітріоскі, Мартін Карапалевскі (1), Домен Сікоскі Пелко (1), Стас Скубе (8), Гліб Каралаш (3), Іван Чупіч (6), Хосе Гілермо Де Толедо (2), Тимур Дібіров (5), Сергій Горбок (5), Данило Шішкарьов (2), Сергій Горпишин.

«Мотор»: Геннадій Комок, Михайло Будко, Стеван Вуйович (3), Юрій Кубатко (2), Максим Бабічев, Айденас Малашинскас (5), Олексій Ганчев (3), Барис Пуховський (6), Захар Денисов (5), Дмитро Дорощук (1), Едуард Кравченко, Артем Козакевич (1), Павло Гурковський, Матеуш Кус, Олександр Касай, Владислав Паровінчак (2).

Арбітри: Вайдас Мазелка, Міндаугас Гателлс (обидва - Литва)

Спортивний центр «Яне Санданські» (Скоп'є, Македонія)

ВАРДАР - МОТОР. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 16.02.2020 07:32
    -2
    Al Zolo, 15.02.2020 22:11
    важно чтоб команду сохранили иначе кроме футбола игрового спорта в стране не останется
    Будемо гопака чебучить!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 16.02.2020 07:30
    -2
    Я так розумію що у Вардарі грають Василі, Глеби, Даніли, Тимри, Івани та Сергії? А наші що? Абасралися московитів? Чи бабки дали?
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 15.02.2020 22:48
    -2
    Dre, 15.02.2020 22:45
    *Київ-баскет
    Всамом слабом еротурнире они вышли на турецкий Пинар в1-4 финала-если они не роиграют разгромно туркам-я извинюсь перед тобой
    Dre
      Dre, 15.02.2020 22:45
    +2
    *Київ-баскет
    Dre
      Dre, 15.02.2020 22:44
    +1
    Al Zolo, 15.02.2020 22:18
    уровень наших в этих видах тебя не смущает? Я не хочу чтоб весь командный спорт скатился на любительский уровень
    То києв-баскет для тебе любителі?
    Dre
      Dre, 15.02.2020 22:44
    +1
    Al Zolo, 15.02.2020 22:18
    уровень наших в этих видах тебя не смущает? Я не хочу чтоб весь командный спорт скатился на любительский уровень
    То києв-баскет для тебе любителі?
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 15.02.2020 22:18
    -3
    Dre, 15.02.2020 22:14
    Баскетбол, волейбол вже не спорт?
    уровень наших в этих видах тебя не смущает? Я не хочу чтоб весь командный спорт скатился на любительский уровень
    Dre
      Dre, 15.02.2020 22:14
    +2
    Al Zolo, 15.02.2020 22:11
    важно чтоб команду сохранили иначе кроме футбола игрового спорта в стране не останется
    Баскетбол, волейбол вже не спорт?
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 15.02.2020 22:11
    -4
    важно чтоб команду сохранили иначе кроме футбола игрового спорта в стране не останется
    Terminus
      Terminus, 15.02.2020 22:08
    -1
    БОГУСЛАЕВ - Гори в аду!
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 15.02.2020 21:44
    +4
    а по-трете головному спонсору зараз не до команди осбливо. судячи зі всьго недовго команді існувати залишилось
    kvv1404
    online
      kvv1404, 15.02.2020 21:13
    +1
    По перше шанси і в разі перемоги були суто теоретичні.А по-друге Мотор грав на виїзді та ще й проти чинного переможця ЛЧ.
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 15.02.2020 21:44
    +4
    а по-трете головному спонсору зараз не до команди осбливо. судячи зі всьго недовго команді існувати залишилось
    Dre
      Dre, 15.02.2020 22:45
    +2
    *Київ-баскет
    Dre
      Dre, 15.02.2020 22:14
    +2
    Al Zolo, 15.02.2020 22:11
    важно чтоб команду сохранили иначе кроме футбола игрового спорта в стране не останется
    Баскетбол, волейбол вже не спорт?
    Dre
      Dre, 15.02.2020 22:44
    +1
    Al Zolo, 15.02.2020 22:18
    уровень наших в этих видах тебя не смущает? Я не хочу чтоб весь командный спорт скатился на любительский уровень
    То києв-баскет для тебе любителі?
    Dre
      Dre, 15.02.2020 22:44
    +1
    Al Zolo, 15.02.2020 22:18
    уровень наших в этих видах тебя не смущает? Я не хочу чтоб весь командный спорт скатился на любительский уровень
    То києв-баскет для тебе любителі?
    kvv1404
    online
      kvv1404, 15.02.2020 21:13
    +1
    По перше шанси і в разі перемоги були суто теоретичні.А по-друге Мотор грав на виїзді та ще й проти чинного переможця ЛЧ.