Мотор розгромно програв Вардару і втратив шанси на вихід в плей-офф ЛЧ

Запорізький клуб не зумів вчинити опір чинному переможцеві Ліги чемпіонів

6150
11

У новому році «Мотор» зазнав серйозних кадрових втрат. Спочатку в московський «Спартак» перейшли Яанімаа та Жуков, а перед виїздом в Скоп'є в тому ж напрямку переїхали Сорока та голкіпер Кірєєв. Поповненням став тільки перехід в «Мотор» Олексія Ганчева.

З початку поєдинку «Вардар» почав нарощувати свою перевагу і розрив в рахунку незабаром досяг п'яти м'ячів. Запорожці грішили неточними діями в атаці, а майже всі кидки македонців досягали мети. Але в середині першого тайму гості намацали свою гру і зуміли підібратися до суперників на відстань одного м'яча. Втім, тайм-аут «Вардара» вніс корективи в гру господарів майданчика, які знову заграли надійно в обороні і точно в нападі. На перерву команди пішли з комфортною перевагою македонців - 16:11.

У другій половині зустрічі гандболісти «Вардара» холоднокровно контролювали хід подій на майданчику і довели матч до переможного закінчення, тим самим забронювавши собі місце в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. А «Мотор» за два тури до фінішу групового етапу вже не претендує на вихід в плей-оф.