Хімік став семиразовим володарем жіночого Кубка України

У фінальному матчі команда з Южного обіграла тернопільську «Галичанку-ТНЕУ»

1344
1
ВК Хімік

Сьогодні в Кам'янському завершився фінальний турнір розіграшу Кубка України з волейболу серед жіночих команд. В ньому брали участь чотири команди.

Спочатку на стадії півфіналів южненський «Хімік» завдав поразки господарям майданчика, волейболісткам «Прометея», з рахунком 3:2. Причому навіть у п'ятому сеті суперниці довгий час не могли виявити переможця. І все ж з рахунком 20:18 виграли гості.

В іншому півфіналі тернопільська «Галичанка-ТНЕУ» в чотирьох партіях перемогла запорізьку «Орбіту-ЗНУ-ЗОДЮСШ» і стала другим фіналістом турніру.

В суботу в матчі за третє «Прометей» був сильнішим за клуб із Запоріжжя 3:1, а у фіналі «Хімік» з таким же рахунком обіграв «Галичанку-ТНЕУ» і в сьомий раз у своїй історії (причому всі поспіль) завоював Кубок України з волейболу. Наші привітання!

Кубок України з волейболу. Жінки
Фінальний етап. Кам'янське
Півфінали
«Хімік» (Южний) - «Прометей» (Кам'янське)

3:2 (18:25, 25:21, 25:21, 25:27, 20:18)
«Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) - «Галичанка-ТНЕУ» (Тернопіль)
1:3 (22:25 21:25, 25:11, 19:25)

фінал
«Хімік» (Южний) - «Галичанка-ТНЕУ» (Тернопіль)

3:1 (25:17, 17:25, 25:10, 25:22)
Матч за 3 місце
«Прометей» (Кам'янське) - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя)

3:1 (25:11, 24:26, 25:19, 25:11)

Склад «Хіміка», володаря Кубка України: Анна Кириченко, Тетяна Козлова, Ольга Скрипак, Катерина Фролова, Юлія Бойко, Дар’я Степанівська, Телонна Браун Казмер, Оксана Яковчук, Дар'я Велікоконь, Юлія Микитюк, Анастасія Маєвська, Євгенія Хобер, Христина Нємцева, Аніта Сингх. Головний тренер Євген Ніколаєв.