Transfermarkt: Миколенко - в списку найдорожчих лівих захисників U-21

Футболіст київського «Динамо» займає четверте місце

Transfermarkt: Миколенко - в списку найдорожчих лівих захисників U-21
© ФК Динамо Київ. Віталій Миколенко

Гравець київського «Динамо» Віталій Миколенко потрапив до списку найдорожчих лівих захисників до 21 року за версією Transfermarkt.
 
Авторитетний портал оцінює 20-річного таланта столичного клубу в 10 мільйонів євро, а це почесне четверте місце.
 
Відзначимо, що вище Віталія опинилися Альфонсо Дейвіс («Баварія», 40 млн євро), Райан Аіт-Нурі («Анже», 17 млн ​​євро) і Лука Пеллегріні («Кальярі», 15 млн євро).
 
У поточному сезоні Миколенко забив 2 голи і зробив 6 асистів в 25 матчах за київський клуб.
 
Раніше повідомлялося, що Миколенко увійшов до топ-5 найдорожчих футболістів УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 15.02.2020 15:48
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 15.02.2020 15:40
    Главное чтоб не пересидел в Динамо, а то скиснет и деградирует ниже плинтуса при этих физручилах
    Как Цыганков? Но давайте на чистоту, кто виноват в том, что Цыганков на второй сбор подряд после отпуска приходит с травмой и потом через игры ему нужно ее набирать? Хацык с Михой, не думаю. А сам Витя, чем он там занимается в отпуске, чтобы уже во второй раз весь сбор работать индивидуально?
    WladWest
    online
      WladWest, 15.02.2020 15:43
    +10
    Алена Остапенко, 15.02.2020 15:37
    Два раза по мячу попал давайте уже считать сколько ж иды на нем могут заработать. Сколько их уже таких было напомнить? Из свежего куда бурду сгнили?
    Мадам, вам лучше про тампаксы.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.02.2020 15:40
    -3
    Главное чтоб не пересидел в Динамо, а то скиснет и деградирует ниже плинтуса при этих физручилах
    Алена Остапенко
      Алена Остапенко, 15.02.2020 15:37
    -15
    Два раза по мячу попал давайте уже считать сколько ж иды на нем могут заработать. Сколько их уже таких было напомнить? Из свежего куда бурду сгнили?
    ZaE
      ZaE, 15.02.2020 15:04
    +7
    Красавчик!
    Leo Leo
      Leo Leo, 15.02.2020 15:01
    -1
    Молодой,лишь бы крышу не снесло..
    Хотя Суркисы и так до пенсии будут его держать(
    WladWest
    online
      WladWest, 15.02.2020 15:43
    +10
    Алена Остапенко, 15.02.2020 15:37
    Два раза по мячу попал давайте уже считать сколько ж иды на нем могут заработать. Сколько их уже таких было напомнить? Из свежего куда бурду сгнили?
    Мадам, вам лучше про тампаксы.
    ZaE
    online
      ZaE, 15.02.2020 15:04
    +7
    Красавчик!
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 15.02.2020 15:48
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 15.02.2020 15:40
    Главное чтоб не пересидел в Динамо, а то скиснет и деградирует ниже плинтуса при этих физручилах
    Как Цыганков? Но давайте на чистоту, кто виноват в том, что Цыганков на второй сбор подряд после отпуска приходит с травмой и потом через игры ему нужно ее набирать? Хацык с Михой, не думаю. А сам Витя, чем он там занимается в отпуске, чтобы уже во второй раз весь сбор работать индивидуально?